Regionų krepšinio lyga: kupiškėnai pralaimėjo, Anykščiai ir Rokiškis šventė pergalę

Rokiškio „Feniksas”

Regionų krepšinio lygos, prasidėjusios spalio 27 d., karštas kiekvienas savaitgalis.

Lapkričio 18 d. Rokiškio „Feniksas” rezultatu 61:90 įveikė Kauno rajono „Xiaomi-Tornado KMR”.

Rezultatyviausiu žaidėju pripažintas rokiškėnas Ignas Juškevičius, pelnęs 21 tašką. ir atkovojęs daugiausia –19 – kamuolių. Daugiausia taškų – 22 – šiose rungtynėse pelnė irgi rokiškėnas Justas Merkys.

Lapkričio 24 d. išvykoje namuose, Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre (J. Basanavičiaus g. 3), Rokiškio „Feniksas” susitiks su Lietuvos kurčiųjų sporto klubu.

Abi komandos yra sužaidusios po penkerias rungtynes: „Feniksas” patyrė keturias pergales ir vieną nesėkmę, Lietuvos kurčiųjų sporto klubas kol kas nėra laimėjęs nė vienerių rungtynių.

 

Kupiškio KK „Kupiškis”

Lapkričio 17 d. Kupiškyje susitiko B diviziono komandos – Kupiškio KK „Kupiškis” ir Vilniaus „Stekas-Rivilė”.

Kupiškio krepšinio klubo vadovas Kęstutis Jakštas temainfo.lt nesiėmė prognozuoti rungtynių rezultato – komandą „Stekas-Rivilė” jis įvertino stipriu varžovu. Šios komandos žaidėjai Deimantas Pavlovskis ir Ugnius Luneckas pernai žaidė už Kupiškį. Šiose varžybose D. Pavlovskis komandai pelnė daugiausia –27 – taškus.

Pirmą kartą RKL varžybose sirgaliai pamatė jaunus KK „Kupiškio” žaidėjus Žaną Zabulį ir Julių Petraitį.

Jau prieš varžybas su Vilniaus „Steku-Rivile” kupiškėnai žinojo, kad jose nedalyvaus „Kupiškio” įžaidėjas Julius Ščipokas (nr. 5) bei rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“ antakį susižeidęs Aivaras Kručas (13). Pirmame kėlinyje Giedrius Giedra (14) iš salės ant rankų išnešė Karolį Blieką (4): po žaidėjo traumos treneris Algimantas Baziukas susiėmė už galvos.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 min. kupiškėnai buvo sumažinę skirtumą iki 2 tšk., bet žaidimas nesusiklostė taip, kaip norėjosi ir baigėsi vilniečių pergale 71:84.

Lapkričio 24 d. 20 val. namuose, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje (Vytauto g. 19) Kupiškio KK „Kupiškis” susitiks su Kauno rajono „Xiaomi-Tornado KM“. Abi komandos yra sužaidusios po penkerias rungtynes: po tris pralaimėjo ir po dvi laimėjo.

 

Anykščių „KKSC-Elmis“

Lapkričio 17 d. Anykščių „KKSC-Elmis“ namuose susitiko su Alytaus SRC „Dzūkija“. Praėjusį savaitgalį Kupiškio KK „Kupiškis“ išvykoje šią komandą įveikė 76:79.

Anykštėnai šventė pergalę, dzūkus įveikę rezultatu 67:62.

Kovoje dėl atkovotų kamuolių geriausiu šiose varžybose buvo anykštėnas Gaudvinas Šniaukštas (nr. 33), atkovojęs 13 kamuolių. Jis pripažintas ir naudingiausiu žaidėju, be atkovotų kamuolių, komandai pelnęs 16 taškų. Daugiausia taškų šiose rungtynėse surinko irgi „KKSC-Elmis“ krepšininkas Tautvydas Jodelis (3), pelnęs 22 taškus.

Lapkričio 24 d. išvykoje Anykščių „KKSC-Elmis“ susitinka su Prienų rajono Stakliškių „Guosta“. Abi komandos yra sužaidusios po penkerias rungtynes: Anykščių „KKSC-Elmis“ pralaimėo ketverias, vienerias laimėjo; „Guosta” ketverias laimėjo, vienerias pralaimėjo.

 

temainfo.lt