Regiono krepšinio lygos mėnesio geriausių penketukas TOP5

Natural Pharmaceuticals-Regionų krepšinio lyga (RKL) šiame sezone kas mėnesį skelbs geriausių žaidėjų penketuką TOP5, kuriame turės galimybę atsidurti ir A, ir B diviziono krepšininkai. Spalio mėnuo čempionate buvo gana trumpas, tačiau puikių asmeninių pasirodymų netrūko.

Pateikiame pirmą RKL pirmenybių geriausių žaidėjų TOP5.

 

Audrius Povilaitis

197 cm ūgio puolėjas – puikiai pažįstamas RKL pirmenybėse. Trečią sezoną jis vilki Akmenės SCKK-„Akmenės cemento” marškinėlius ir yra tikras komandos lyderis. Spalį jis sužaidė trejas rungtynes, kuriose vidutiniškai rinko 25,3 taško. Jis taip pat nepamainomas kovoje dėl atšokusių kamuolių, vidutiniškai jų surinkdamas po 8,7; išprovokuotų pražangų vidurkis siekia 8. A.Povilaitis vidutiniškai pasiekdavo 36,3 balų naudingumą.

 

Gediminas Povilauskas

Atrodo, kad šiam 194 cm ūgio Anykščių KKSC-„Volupio” puolėjui pats kamuolys krenta į rankas. Jis yra vienas geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių visoje Regionų krepšinio lygoje. Per trejas spalio rungtynes G. Povilauskas  vidutiniškai atkovodavo net po 20,7 kamuolio. Jo pelnomų taškų vidurkis – 11,7, tad iš viso gaunasi puikus – 29,3 balų – naudingumo vidurkis.

 

Simas Raupys

Neabejotinas Kauno „Atleto-LSU” komandos lyderis. Per tris spalio rungtynes jis nė karto aikštės nepaliko be dvigubo dublio. Negana to, paskutinėse mėnesio rungtynėse dukart išgelbėjo saviškius, atsidūrusius beviltiškoje situacijoje ir padėjo iškovoti pirmą pergalę.

Praėjusį mėnesį 195 cm ūgio puolėjas vidutiniškai rinko po 20,7 taško, atkovodavo po 9 kamuolius ir išprovokuodavo po 8,3 pražangos. Jo naudingumas siekia 27,7 balo.

 

Gediminas Butkus

Dar praėjusiame sezone vikrusis įžaidėjas iš Kėdainių grūmėsi Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), o dar prieš metus su Raseinių „Rasų” komanda pasipuošė RKL auksu. Šiame sezone, nors ir daugeliui pasirodė keista, jis atvyko į savo gimtąjį miestą ir atstovauja B divizione besigrumiančiai Kėdainių SC-„Ateities” komandai. Čia jis lygių turi mažai: per rungtynes vidutiniškai rinkdamas po 23,5 taško, 183 cm ūgio krepšininkas dar sugeba susirinkti po 12 kamuolių, per dvejas sužaistas rungtynes atlikti vidutiniškai 4 rezultatyvius perdavimus, Jo bendras naudingumas siekia 33,5 balo.

 

Justas Košys

Šilalės „Lūšies” vedlys spalį sužaidė dvejas rungtynes ir abejose buvo naudingiausias. Jo, 183 cm ūgio įžaidėjo, taškų vidurkis siekia 21,5 taško. Krepšininkas taip pat pasižymi išprovokuotomis 8 pražangomis, perimtais 4,5 kamuolio; rezultatyvių perdavimų vidurkiu, siekiančiu 4 balus. Bendras J.Košio spalio mėnesio naudingumas – 28 balai.

 

www.rkl.lt ir anyksciai-sport.lt inform.