Projekto „Mes – Kupiškio policijos jaunimas“ finišas – išvyka į Kėdainius

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariatas 2016 m. birželio–gruodžio mėnesiais vykdė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą „Mes – Kupiškio policijos jaunimas“.

Projekto baigiamasis renginys – išvyka į Kėdainius. Šį kartą – siekiant projekto tikslo, t. y. didinti jaunimo iniciatyvumą, prevencinių veiklų formavimu ir įgyvendinimu stiprinti jaunimo ir bendruomenės tarpusavio ryšį. Projekto veikloje atsirado dalyvių iš kitų miestų.

Kartu su bendruomenės pareigūnėmis Gintare Šližyte ir Viktorija Aelita Budriene į kelionę vyko Panevėžio miesto ir rajono PK Viešosios policijos skyriaus bendruomenės pareigūnų grupės vyriausioji specialistė Renata Gustaitienė, Panevėžio apskrities VPK Valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Modesta Janušauskienė, Kupiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Valda Subačienė, tyrėja Elida Krikščiūnienė, jaunieji policijos rėmėjai ir jaunimas, dalyvavęs projekte.

Kauno apskrities VPK Kėdainių rajono policijos komisariate pasitiko viršininkas Gintautas Dirmeikis, Kėdainių rajono PK Viešosios policijos skyriaus viršininkas Sigitas Vildžiūnas, bendruomenės pareigūnės Aušra Mickevičienė ir Aušra Pupkutė, Prevencijos poskyrio nepilnamečių specialistė Gintarė Ivaškevičienė kartu su Kėdainių jaunaisiais policijos rėmėjais.

Po sveikinimo žodžių bendromis jėgomis buvo pagaminti įvairių spalvų ir formų atšvaitai. Po to laukė staigmena – įvairių nominacijų nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Viršininkas G.Dirmeikis pasidžiaugė Kėdainių ir Kupiškio policijos komisariatų užsimezgusia draugyste ir linkėjo tęsti bendrus projektus.

Kėdainių rajono PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkė Danutė Mykolaitienė papasakojo apie Kėdainių policijos centro įkūrimą, jo veiklą, darbuotojų iniciatyvumą ir sunkumus, su kuriais teko susidurti siekiant užbrėžto tikslo.

G.Šližytė padėkojo už priėmimą Kėdainių policijos centre ir pasidžiaugė, kad Kupiškis gali pasimokyti iš Kėdainių policijos centro. Ji teigė, kad Kupiškio policijos komisariatas greitu laiku planuoja steigti Kupiškio prevencijos centrą ir tolesnis bendradarbiavimas su Kėdainių policijos centru būtų puiki galimybė plėsti jaunųjų policijos rėmėjų, policijos rėmėjų, jaunimo bendradarbiavimą.

Kėdainių senamiestyje projekto dalyviai išdalijo spalvingus atšvaitus praeiviams, aplankė senamiestį, įsiamžino prie gražiai papuoštos miesto eglės. Grįžę į komisariatą visi pasistiprino skaniomis vaišėmis. Dalyviai susiskirstė komandomis ir susirungė teisės žinių proto mūšyje „Įstatymo vardu“. Po penkto etapo buvo suskaičiuoti rezultatai ir paskelbti nugalėtojai, jiems įteikti diplomai ir prizai.

Grįžtant namo, autobuse skambėjo linksmas šurmulys: visi dalinosi dienos įspūdžiais ir kūrė naujus ateities planus.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė