Prezidentė apdovanojo keturis sportui nusipelniusius anykštėnus

vilnius_anyksciai_meras_2Spalio 3 d., Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse, Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė geriausius šalies sportininkus ir jų trenerius.

Sveikindama įvairių sporto šakų atstovus, šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva didžiuojasi savo sportininkais, pasiekusiais aukščiausius rezultatus ir įrodžiusiais, jog jie yra tarp geriausiųjų Europoje ir pasaulyje.

„Šalies vadovės teigimu, sportininkų pergalės plačiai garsina Lietuvą, o jų ištvermė, darbštumas ir kantrybė yra pavyzdys jaunajai kartai, kaip atkakliai reikia siekti užsibrėžto tikslo, – skelbiawww.president.lt.

Iškilmingoje ceremonijoje šalies vadovė įteikė valstybinius apdovanojimus labiausiai nusipelniusiems Lietuvos sportininkams ir jų treneriams.

2014 m. Europos plaukimo čempionate du bronzos ir vieną sidabro medalius laimėjusiam Giedriui Titeniui ir jo treneriui Žilvinui Ovsiukui Prezidentė įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai” medalius.

Plaukikas Giedrius Titenis dėkojo Prezidentei už dėmesį sportui.

Prezidentės padėka  buvo įteikta ir anykštėnui, žinomam šalyje graikų romėnų imtynių treneriui Arvydui Krikščiūnui už trenerio darbą ir svarų indėlį garsinant Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Nedaugelis žinojo, kad A.Krikščiūnui bus teikiamas valstybinis apdovanojimas. Sportininko G.Titenio ir jo trenerio atvykę sveikinti anykštėnai net nustebo jį pamatę.

vilnius_anyksciai_meras– Ką čia veiki? – klausė jie A.Krikščiūnio.

– Atvykau Prezidentės kvietimu, – šypsojosi jis kraštiečiams.

Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos pedagogas A.Krikščiūnas buvo pirmasis imtynininkės troškūnietės Danutės Domikaitytės, šių metų pasaulio  moterų imtynių jaunimo čempionate (svorio kategorijoje iki 67 kg) pelniusios bronzos medalį, treneris. Prezidentė ją apdovanojo už sportinius pasiekimus.  

Į Prezidentūrą sveikinti sportininkų vyko Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja Jolanta Česlikauskienė, VšĮ „Sveikatos oazė” direktorė Sonata Veršelienė bei savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja Gražina Nargelienė.

 

Parengė Rita Briedienė

www.anyksciai.lt nuotraukos