Prevencijos tikslų siekiama net futbolo aikštėje

Gegužės 25 d. Rokiškio rajono Pandėlio gimnazijos stadione vyko Panevėžio apskrities jaunųjų šaulių futbolo turnyras, skirtas Rokiškio vicemero taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Pandėlio, Rokiškio, Utenos jaunųjų šaulių ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato komandos.

Lietingas savaitgalis nesutrukdė komandoms demonstruoti meistriškumą, o sirgaliai negailėjo aplodismentų už gražias žaidimo akimirkas.

Teisę kovoti dėl nugalėtojo vardo iškovojo Rokiškio 9-osios (vadas Algis Veikšys) ir Pandėlio 13-osios (vadė Rima Žėkienė) jaunųjų šaulių kuopos. Žiūrovai reikalavo įvarčių, abiejų komandų jaunieji šauliai braukė prakaitą, sumišusį su lietaus lašais, ir stengėsi iš paskutiniųjų. Deja, pandėliečiams namų sienos nepadėjo – turnyro nugalėtoja pripažinta Rokiškio 9-oji jaunųjų šaulių kuopa.

Svečiams iš Utenos atiteko ketvirtoji vieta, o trečiosios vietos laimėtojais tapo policijos pareigūnai, išbandę jėgas rungtynėse su aktyviu jaunimu.

Policijos komisariatas įsteigė prizą naudingiausiam žaidėjui. Juo pripažintas rokiškėnas Romas Laužadis. O štai pandėlietis ūkininkas Kazimieras Krisiūnas laikrodį su futbolo atributika skyrė jauniausiam turnyro žaidėjui Neimantui Prušinskui (13 metų). Rajono jaunųjų šaulių prizas atiteko azartiškiausiam žaidėjui – policijos pareigūnui, Prevencijos poskyrio tyrėjui Ramūnui Traškinui. Jis pasipuošė sirgaliaus atributika – marškinėliais su užrašu „Lietuva“ ir buvo apdovanotas dažais, skirtais piešti ant odos.

Rajono savivaldybės vicemeras Egidijus Vilimas pasidžiaugė gerai organizuotu renginiu ir policijos siekiu vykdyti jaunosios kartos auklėjimo prevenciją.

 

Rasa Černauskaitė
Panevežio AVPK vyresnioji specialistė