Prevencija: per karščius – 19 pažeidėjų

Įsismarkavus vasaros karščiams tuštėja miestų gatvės, aikštės, saulės išdeginti kiemai.  Ir jaunesni, ir vyresni traukia prie vandens telkinių, leidžia laiką parkų pavėsyje. Ir miestuose, ir miesteliuose gyvenimas suaktyvėja  tik vakarėjant. Reaguodami į tokią situaciją,  Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato viešosios policijos pareigūnai organizuoja policines prevencines priemones,  užtikrinančias gyventojų saugumą.

Liepos 7 d. didesnės policijos pareigūnų pajėgos išvyko į  Pandėlio ir Obelių seniūnijas. Jų poilsiavietės kasmet sulaukia nemažo vasarotojų srauto.

Per kelias valandas nustatyta 11 viešosios tvarkos pažeidėjų, jiems surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai. Pareigūnai į policijos komisariatą pristatė  du aršius kaitros ir alkoholio nukamuotus vyriškius, chuliganiškai besielgusius žmonių susibūrimo vietose. Tvankią vasaros naktį pažeidėjai praleido areštinėje, o šiandien jų elgesį įvertino teismas – skyrė baudas. Didžioji dalis pažeidėjų alkoholį vartojo viešoje vietoje arba prie pat vandens, sukėlė nepatogumus kitiems poilsiautojams ir rizikavo savo gyvybe, o parkuose trikdė mamas su mažyliais.

Organizuotos priemonės metu netrūko darbo ir patruliams.  Poilsiaviečių prieigose buvo nustatyti 2 neblaivūs dviratininkai, išaiškintas skubėjęs maudytis jaunuolis, važiavęs automobiliu neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonę.

Regina Bučinskienė
Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė