Prevencija geležinkelio objektuose

Liepos 17 d. Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio specialistas Regimantas Tubelis lankė Skapiškio geležinkelio stoties gyvenvietės žmones ir su jais aptarė viešosios tvarkos ir saugumo klausimus. Tokiais vizitais pareigūnai siekia užtikrinti saugią aplinką gyvenvietėse prie geležinkelių ruožo ir geležinkelio objektuose.

Žmones, gyvenančius visai šalia geležinkelio, pareigūnas ragino būti atsakingus, netoleruoti viešosios tvarkos pažeidimų, glaudžiau bendrauti su kaimynais ir su policijos pareigūnais. Pabrėžė, kad nereikia bijoti teikti informacijos apie pastebėtus pažeidimus, nes tik taip efektyviai galima kovoti su negerovėmis.

Buvo kalbėta apie kriminogeninę padėtį. Regimantas Tubelis išklausė gyventojų pastebėjimus ir nuogąstavimus. Juos informavo apie efektyvius turto apsaugos būdus, būtinybę stebėti nepažįstamų asmenų judėjimą, įsidėmėti išvaizdą, užsirašyti jų transporto priemonių duomenis.

Netikėtai apsilankęs policininkas žmonių buvo šiltai sutiktas, gyventojai noriai dalijosi įžvalgomis, diskutavo. Tikimasi, kad ši prevencijos priemonė ne tik pagerins saugumą geležinkelio objektuose, bet ir sustiprins pasitikėjimą policijos darbu.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė