Praturtinti save sveiku maistu, mandalų tapyba, gongų garsais…

  

Nuo birželio 30 iki liepos 2 dienos Rokiškio kaimiškosios seniūnijos Ignotiškio dvaro sodyboje rajono Savivaldybės visuomenės sveikatos biuras penkias dešimtis suaugusių šio rajono gyventojų pakvietė į ketvirtą sveikatingumo stovyklą „Sveiko gyvenimo link“.

Pirmą dieną žymioji žolininkė Danutė Kunčienė stovyklos dalyvius supažindino su sveiko, gyvo maisto gamyba. Rokiškio dailininkų klubo

„Roda” nariai Asta ir Ligitas Keraičiai atliko mandalų piešimo ir gongų garso terapiją – visa tai padeda sustiprinti fizinę ir emocinę būseną.

Antrą ir trečią stovyklos dienomis išmėginta „BodyFlekso“ – taisyklingo kvėpavimo – technika, šiaurietiškas ėjimas, meditacija ir linijiniai šokiai. Stovyklos dalyviai turėjo galimybę pasiklausyti įdomių lektorių. Visi stovyklos užsiėmimai buvo nemokami, susimokėjo po kelis eurus tik tie, kurie nakvojo ir maitinosi.

Ankstesnių metų praktika parodė, kad šios stovyklos užsiėmimais domisi daug rokiškėnų , todėl sveikatingumo stovykla bus organizuojama ir rugpjūčio 18-20 d.

 

Agnė Šapokaitė

Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė