Prasideda didysis tuzino turų mūšis „Auksinis Europrotas”

„Nikė” komanda – pernai vykusio anykštėnų mūšio „Auksinis Europrotas” nugalėtoja: Saulius Rasalas – trečias iš dešinės.

Būtent šiandien, rugsėjo 22 d., 19.30 val. prasideda didysis 12 turų mūšis „Auksinis Europrotas”.

Belieka vos kelios valandos užsiregistruoti galimybei tapti Anykščių auksiniu Europrotu. O jau tada – tik trys žingsniai iki Lietuvos šlovės ir dovanų: suburk 4-8 žmonių komandą ir užsiregistruok juciene.vaida@gmail.com, arba tel. + 37067720235; dalyvauk „Auksinių Europrotų” turnyre ir įrodyk, kad tavo komandos išmonė yra puiki; džiaukis „Auksinių Europrotų” titulu ir prizais.

Turnyre savo išmintį bus galima demonstruoti pačiomis įvairiausiomis temomis. Kiekvienos komandos rezultatus bus galima palyginti su kitų miestų „Auksinių Europrotų” ir „Auksinio proto” mūšių dalyviais.

Jei puikiai seksis, yra galimybė patekti į LRT televizijos laidą „Auksinis protas”. Tai Lietuvos intelektinis žaidimas, kurio nugalėtojas laimi ne tik „Auksinio proto” titulą ir karūną, bet ir puikų pagrindinį prizą – nepamirštamą kelionę. Jo vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas kiekvieną trečiadienio vakarą tiesiog prikausto prie televizoriaus – ne veltui teigiama, jog tai labiausiai žiūrimas žaidimas.

Kaip temainfo.lt sakė Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkė V.Jucienė, iki šiol registravosi penkios anykštėnų komandos: mokytojų, dvi mišrios mokytojų ir moksleivių ir dvi moksleivių. Neoficialiais duomenimis, mūšyje turėtų dalyvauti anykštėnų socialdemokratų ir liberalsąjūdiečių komandos.

Šiemet žaidime jau ketvirtą kartą ketinantis dalyvauti Lietuvos liberalų sąjūdžio narys Saulius Rasalas temainfo.lt sakė, jog nei pernai, nei šiemet oranžinėmis vėliavėlėmis – kaip socialdemokratai raudonais dubenėliais – nemojuos, tačiau mūšyje dalyvaus.

Pernai komanda „Nikė” (S.Rasalas, Eglė Laurinaitytė, Sigita ir Lukas Pakelčiai, Vaidas Žvikas ir Valdas Šaučiūnas) laimėjo pirmą vietą, ir štai vakar S.Rasalas buvo pakviestas filmuotis „Auksiniame prote”.

– Nesisekė labai gerai, bet žaidimas įdomus; arčiau gyvenantys pensininkai (turiu omenyje turinčiuosius daugiau laiko) tikrai su malonumu gali stebėti šių laidų filmavimą. Tiksliai nežinau, kada mus rodys; gal apie Kalėdas? – mėgstantis pajuokauti, bet lyg ir visai rimtai temainfo.lt sakė S.Rasalas.

„Auksinį Europrotą” organizuoja „Auksinis protas“, Europe Direct informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, viešosios bibliotekos, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

 

Rita Briedienė

anyksciuvb.lt nuotr.