Praeivius žavi KJC nykštukų kepuraičių medis

 

Negali nepastebėti nykštukų kepuraitėmis išpuošto medžio, plačiai išsikerojusio Kupiškio jaunimo centro (KJC) kieme.

Kaip temainfo.lt sakė KJC direktorė Edita Vaitiekūnienė, tarsi savaime susidėliojo akcija „Medis”.

– Prieš puošiant Centrą ir kuriant kalėdinę atmosferą mums rūpėjo sužinoti KJC lankytojų įžvalgas – klausėme jų nuomonės. Vienas sumanymų – puošti ne tik Centro erdves, vitrinas, bet ir kiemą. Dar 2015 m. įsigijome daug kalėdinių girliandų, tad turėjome jų atliekamų 80 metrų, vienbalsiai nusprendėme jungtis prie tų, kurie puošia miestą, – sakė direktorė.

– Kaip pavyko pasiekti beveik pačią viršūnę?

– Žinoma, mums prireikė ir pagalbos.

– Tai kiek pakabinote kepuraičių?

– Medį apvyniojome 80 metrų girliandomis ir pakabinome 29 nykštukų kepuraites. Prieš tai į jų vidų įsiuvome standžios statybinės medžiagos, kad jos nesubliūkštų, ir prisiuvome kilpeles.

Dieną praeivių akį traukia ryškios kepuraitės, o naktį – šviečiančios girliandos. Džiugu, kad praeiviai atkreipia dėmesį, vieni eina užvertę galvą aukštyn, kiti sustoja ir fotografuoja. Šiemet šis papuoštas medis – mūsų dovana Kupiškiui.

– Gal KJC dalyvauja kalėdinės puošybos konkurse?

– Taip, užsiregistravome dalyvauti konkurse „Šventiškiausia nuotaika 2017“. Tačiau ne šis konkursas įtakojo puošti KJC erdves, langus, kiemą. Juk jaukią aplinką ir atmosferą kuriame patys ir, visų pirma, sau; norime, kad būtų gera bendrauti, be to, įdomu įgyvendinti jaunimo  sumanymus.

 

Kalbėjosi Rita Briedienė

Pauliaus Remeikio nuotraukos