Populiariausi televizijos tiekėjai Lietuvoje ir kokį planą rinktis?

Televizijos tipai

Technologijoms judant į priekį atsiranda vis daugiau galimybių, kurios skiriasi savo funkcionalumu. Šiuo metu vartotojai dažniausiai renkasi vieną iš trijų galimybių:
– skaitmeninę TV (plačiau skaitykite čia);
– kabelinę TV;
– palydovinę TV.
Nors visi trys televizijos tipai skirtingi, tačiau visų jų paskirtis –suteikti vartotojui galimybę matyti
puikios raiškos nenutrūkstančią programą.
Kokybės prasme dažniausiai pasirenkama palydovinė arba skaitmeninė TV, nes jos gali nudžiuginti žmogų ypač puikia vaizdo bei garso raiška. Tiesa, skaitmeninė taip pat džiugina didesniu stabilumu nei kad palydovinė TV, kurios signalą kartais kontroliuoja oro sąlygos. Vertinant kainos aspektus, dažniausiai pasirenkama kabelinė TV, kadangi paslaugo vienos pigiausių, o ir kanalų gausa labai įvairi.

Vis tiek sunku nuspręsti, kuris televizijos tipas geriausias? Tokiu atveju siūlome kreiptis į myPlan.lt profesionalus, kurie nemokamai padės rasti tinkamiausią planą.

Televizijos tiekėjai Lietuvoje

Vienas populiariausių televizijos paslaugų tiekėjų Lietuvoje yra TELIA, kuris kartu su televizijos paslaugomis skatina užsisakyti komplekte ir interneto paslaugas, kadangi derinys visada kainuos pigiau nei abi paslaugos atskirai. TELIA siūlo galimybę išbandyti net 30 dienų nemokamai interneto + TV paslaugų paketą, kuris leis nuspręsti, ar paslaugų kokybė atitinka poreikius.
Kitas žinomas paslaugų tiekėjas yra Cgates, siūlantis išbandyti Sumanios arba Antžeminės televizijos paslaugos. Sumani – vienas išmaniausių pasirinkimų, kuris Jums suteikia galimybę ne tik žiūrėti filmus bei laidas, tačiau ir įrašyti ar kartą peržiūrėti norimas laidas, ieškoti norimos laidos programoje bei pagal poreikius rūšiuoti kanalus, kad žiūrėjimas būtų dar patogesnis.
Verti dėmesio ir PENKI pasiūlymai, kurie suteikia šansą mėgautis išmaniosios TV paslaugomis ir – kartu užsakius internetą – sutaupyti.


Geriausias televizijos planas

Interneto svetainėje plačiai aptariami skirtingi TV tipai, tačiau svarbu apsispręsti ne tik dėl tipo, tačiau ir konkretaus plano. Vienas pagrindinių skiriamųjų bruožų yra kaina, kuri varijuoja dėl daugelio niuansų. Galbūt sumokėsite mažiau, tačiau televizijos paketas gali apimtis mažai kanalų, arba jų raiška nebus labai gera, kadangi nusprendėte pasitenkinti palydovinės TV galimybėmis.
Ieškodami vertinkite paslaugų mėnesinius mokesčius. Ne vienas paslaugų tiekėjas kartu su paketu siūlo užsisakyti ir papildomus kanalus, kurie specializuoti savo tematika: sporto, dokumentika, animacija… Jie kainuoja papildomai, tačiau suteikia galimybę kur kas labiau mėgautis televizija. Taip pat, jeigu neskubate, visada verta palaukti akcijos – tuomet mėnesinės įmokos bus mažesnės, o paslaugų kokybė gera.
Svarbiausia, – nepamiršti: jeigu Jums reikalingas internetas + TV, verta pasinaudoti galimybe užsisakyti paketą, kadangi sumokėsite pigiau nei užsisakant abi paslaugas atskirai. Juolab vienu kartu bus įvestos visos reikalingos sistemos, o kilus trukdžiams vienas operatorius galės spręsti paslaugos tiekimo problemas.

Užsk. nr. A19-19