Policininkai vairuotojas sveikino Kovo 8-osios proga

 

Kasmet kovo 8-ąją moteris sveikina ir Panevėžio policijos pareigūnai. Šiandien visas policijoje dirbančias moteris Panevėžio apskrities vadovybė pakvietė į salę, kur jas pasitiko su glėbiu ryškiaspalvių žiedų.

Policijos darbuotojas sveikino Panevėžio apskrities VPK viršininkas Egidijus Lapinskas. Jis pasidžiaugė, kad smagu matyti tiek daug gražių moterų, nes visas drauge sutikti tenka iš tiesų labai retai. Jis palinkėjo joms likti žavioms, visad šypsotis, būti mylimoms ir gražaus vyrų dėmesio sulaukti ne tik kovo 8-ąją.

Uždegančią programą moterims padovanojo dainininkas Vaidas Dzežulskis, skambėjo gerai žinomos melodijos, kurias mielai kartu traukė ir pačios dailiosios lyties atstovės.

Jau 19 kartą tulpių žiedais pareigūnai džiugino moteris ir miesto gatvėse, teikė jas vairuotojoms, linkėdami, kad tokia nuoširdi šypsena jas puoštų kasdien bei greičiau ištirpdytų sniegą. O bedalindami gėles pastebėjo, kad pilką ir apsiniaukusį dangų jau keičia šilti pavasario saulės spinduliai.

Kovo 8-oji – Tarptautinė moters diena. Džiaugsmingai ji švenčiama visame pasaulyje. Štai temperamentingieji italai šią dieną moteris stebina mimozų žiedais, tikėdami, kad geltonų mimozos medžio šakelių kvapas pripildo orą ir primena ne tik šios šventės prasmę, tačiau ir artėjantį pavasarį. Rusai, kaip ir lietuviai, latviai bei estai, kovo 8-ąją moterims dovanoja įvairiausias gėles, bet iki šiol populiariausios tulpės bei rožės.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė