Policijos suvestinė: Siaurių kaime išdaužė mašinos langą, pavogė kuprinę

LR BK 178 str. „Vagystė”

 Iš mašinos pavogė kuprinę. Spalio 6 d. 20.20 val. moteris (gim. 1973 m.), gyvenanti Kupiškyje, pranešė: tą pačią dieną 20.30 val. Kupiškio rajono Siaurių kaimo Beržyno gatvėje pastebėjo, kad išdaužtas jos automobilio „Opel Zafira“ kairės pusės durų lango stiklas ir iš automobilio pavogta kuprinė. Nuostolis – 105 Eur.

 

LR BK 284 str. „Viešosios tvarkos pažeidimas”

Sumušė moterį. Spalio 7 d. 7.48 val. moteris (gim. 1977 m.), gyvenanti Rokiškyje, pranešė: tą pačią dieną 3 val. prie naktinio klubo, Rokiškio Respublikos gatvėje, ją sumušė nepažįstami asmenys. Nukentėjusiajai nustatytas veido sumušimas, nubrozdinimai.

 

 LR BK 281 str. „Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas”

 Nuvažiavo nuo kelio. Spalio 7 d. 3.35 val. Rokiškio Juodupės gatvėje vyras (gim. 1984 m.), gyvenantis Radviliškyje, neblaivus (2,33 prom.) vairavo automobilį „Audi 100“, jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio. Įtariamasis sulaikytas.

 

Sunki avarija. Spalio 5 d. apie 23.53 val. Anykščių rajono kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis 86.950 kilometre, dešinės pusės griovyje, rastas apvirtęs automobilis „Renault Espace“. Vienas vyras (gim. 1971 m.) gulėjo prie automobilio, kitas (gim. 1984 m.) buvo likęs automobilio salone, trečiam (gim. 1980 m.) automobilis buvo prispaudęs koją. Visi trys – Kavarsko seniūnijos Šerių kaimo gyventojai. Tyrimams paimti vyriškių kraujo mėginiai.

Automobilio savininkas (gim. 1980 m.) dėl kairės kojos blauzdos sumušimo paguldytas į Anykščių ligoninės Priėmimo skyriaus stebėjimo palatą, 1971-ųjų gimimo asmuo dėl trauminio pneumotorakso, šonkaulių, mentės ir stuburo lūžių paguldytas į Ukmergės ligoninės traumatologijos skyrių. Ten pat nugabentas ir trečias vyras, patyręs smegenų sukrėtimą, kaklo septinto slankstelio lūžį, galvos sužalojimą; pastarasis paguldytas į Reanimacijos skyrių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

LR BK 286 str. „Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui”

 Priešinosi pareigūnams. Spalio 6 d. apie 19.59 val. Anykščių rajono Kurklių miestelio Kranto gatvėje neblaivus (1,72 prom.) vyras (gim. 1987 m.), gyvenantis Ukmergės rajono Taujėnų kaime, viešoje vietoje ir girdint aplinkiniams asmenims garsiai keikėsi, necenzūriniais žodžiais žemino pareigūnų garbę ir orumą, nevykdė teisėtų reikalavimų liautis keiktis ir nesiartinti. Vyras agresyviai sugriebė pareigūnui už liemenės ir spyrė jam į koją, taip sukeldamas fizinį skausmą. Į koją jis įspyrė ir kitam pareigūnui. Dėl patirtų sumušimų pareigūnai kreipėsi į Priėmimo skyrių apžiūrai, po to tęsė tarnybą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

 

Kiti

Rastas sprogmuo. Spalio 6 d. 13.34 val. Rokiškio rajono Juodupės seniūnijos Didsodės kaimo Plento gatvėje rastas sprogmuo: 13.57 val. įvestas planas „Skydas“. Išminuotojai nustatė, kad tai Antro pasaulinio karo rusiškas 76 mm artilerijos sviedinys, kuris kėlė pavojų ir buvo saugiai sunaikintas vietiniame lauke. Planas „Skydas“ atšauktas 17.15 val.

 

 

Parengta pagal Panevėžio ir Utenos apskričių VPK inf.