Policijos suvestinė: kupiškėno dingusia banko kortele atsiskaityta už prekes

LR BK 182 str. „Sukčiavimas”

 Grynųjų pinigų perlaida. Gautas vyro (gim. 1968 m.) pareiškimas: Anykščių Biliūno gatvės „Lietuvos pašte” žmona atliko grynųjų pinigų perlaidą jo vardu. Vyras sužinojo, kad grynųjų pinigų perlaida Vokietijoje atsiimta be jo žinios. Padaryta 2 500 Eur žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

LR BK 215 str. „Neteisėtas elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimas”

Neaiškiomis aplinkybėmis. Vyras (gim. 1939 m.), gyvenantis Kupiškio rajone, pranešė: rugpjūčio 8-osios tiksliai nenustatytu laiku neaiškiomis aplinkybėmis jis prarado savo piniginę, kurioje buvo banko elektroninė mokėjimo kortelė. Rugpjūčio 13 d. nustatyta, kad kortele buvo atsiskaityta už prekes Kupiškio rajono parduotuvėse. Nuostolis – 79,25 Eur.

 

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

Rugpjūčio 5 d. Panevėžio S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, prie pastato nr. 35, išėjusius iš naktinio klubo moterį (gim. 1982 m.) ir jos sutuoktinį (gim. 1988 m.) užpuolė ir sumušė nepažįstamas vyras.

VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje moteriai nustatytas nosies kaulo lūžimas.

Asmenis, atpažinusius įtariamąjį ar galinčius suteikti vertingos informacijos apie jo buvimo vietą, prašome informuoti Panevėžio apskrities VPK Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnįjį tyrėją R. Mickevičių: el. p. rolandas.mickevicius@policija.lt arba tel. +370 600 698 31.

 

Policija ieško dingusio be žinios

Rugpjūčio 9 d. 16 val. iš sesers namų Panevėžio Molainių gatvėje išėjo ir negrįžo Edvinas Urbonavičius (gim. 2000 m.).

Vaikinas smulkaus kūno sudėjimo, 170 cm ūgio, rudų akių, trumpai kirptų rudų plaukų, viršugalvyje sušukuotų į šoną, vilkėjo šviesius džinsinius bridžus, avėjo juodus sportinius batelius „Nike”.

Asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos apie E. Urbonavičiaus buvimo vietą, prašome pranešti Panevėžio apskrities VPK Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Aidai Ilgutieneiaida.ilgutiene@policija.lt arba tel. +370 615 285 09.

 

Parengta pagal Panevėžio ir Utenos apskričių VPK inf.