Policijos suvestinė: kupiškėnės šuns kūne – šautinė žaizda

LR BK 284 str. „Viešosios tvarkos pažeidimas”

Užpuolė ir sumušė. Birželio 16 d. 8.14 val. vyras (gim. 1989 m.), gyvenantis Kupiškyje, pranešė: tą pačią dieną Kupiškio Piliakalnio gatvėje jį užpuolė ir sumušė du nepažįstami jaunuoliai. Nukentėjusiajam nustatytas dešinės plaštakos trečiojo delnakaulio lūžimas, galvos sumušimas. Vyras išleistas gydytis ambulatoriškai.

 

LR BK 178 str. „Vagystė”

Pavogė avilį. Birželio 16 d. 9.25 val. vyras (gim. 1963 m.), gyvenantis Rokiškio rajone, pranešė: tą pačią dieną 9 val. atvykęs į Rokiškio kaimiškosios seniūnijos Vaidlėnų kaimą prie jam priklausančių bičių avilių, stovinčių pamiškėje, pastebėjo, kad pavogtas vienas avilys su bičių šeima. Nuostolis – 300 Eur.

Įsibrauta į alaus barą. Birželio 15 d. 2.52 val. Rokiškio Jaunystės gatvėje pastebėta, kad išdaužus lango stiklą įsibrauta į alaus barą. Pavogtas kasos aparatas, sugadintas baro turtas. Nuostolis tikslinamas. Įtariamasis (gim. 1974 m.), gyvenantis Rokiškyje, sulaikytas.

 

LR BK 281 str. „Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas”

Mirė ligoninėje. Birželio 15 d. 14.54 val. Kupiškio rajono kelio Skapiškis–Pandėlys 2,8 kilometre blaivus vyras (gim. 1969 m.), gyvenantis Kupiškio rajone, automobiliu „VW Passat“ lenkė kitą automobilį, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešinga kryptimi dviračiu važiavusia Kupiškio rajono gyventoja (gim. 1938 m.). Moteris ligoninėje mirė.

 

LR BK 310 str. „Žiaurus elgesys su gyvūnais”

Šautinė žaizda. Birželio 15 d. 13.20 val. moteris (gim. 1963 m.), gyvenanti Kupiškyje, pranešė: birželio 14 d. 22.30 val. ji pastebėjo, kad sužalotas jos šuo. Veterinarijos klinikoje atlikus rentgeną nustatyta, kad šuns kūne – šautinė žaizda.

Šiemet tai jau ne pirmas žiauraus elgesio su gyvūnais atvejis Kupiškyje. Kaip rašė temainfo.lt, balandžio 28 d. Kupiškio Povilo Matulionio gatvės namo, priklausančio vyrui (gim. 1959 m.), teritorijoje buvo rasta negyva katė su smurto žymėmis galvoje ir keturi negyvi kačiukai. Įtariamasis buvo sulaikytas.

 

Kiti

Rastas savo sodyboje… Birželio 16 d. 11.57 val. Rokiškio rajono Kazliškio seniūnijos Degenių kaimo sodyboje rastas miręs vyras (gim. 1954 m.). Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta.

Iš moterų krizių centro. Birželio 16 d. 16 val. iš Rokiškio rajono Obelių moterų krizių centro išėjo ir  negrįžo moteris (gim. 1976 m.) su kūdikiu. Ji išeina ir negrįžta ne pirmą kartą.

Iš bendruomeninių namų. Birželio 16 d. 19.30 val. iš Rokiškio rajono Obelių seniūnijos Stasiūnų kaimo vaikų globos bendruomeninių namų išėjo ir negrįžo globotinė (gim. 2003 m.). Ji šeina ir negrįžta ne pirmą kartą.

 

Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inf.