Policijos prevencijos projekte – ir merginos

Lapkričio 21 d. Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Kupiškio jaunimo centro merginomis ir policijos rėmėjais organizavo prevencinę akciją pagal 2014 m. jaunimo iniciatyvų rėmimo programos pateiktą projektą „Savigynos mokymai merginoms“. Kupiškio parkuose ir jų prieigose dalijo pačių parengtas informacines prevencines skrajutes, kuriose informavo, kaip netapti apiplėšimo auka ir kaip apsiginti. Projekte dalyvavusios merginos kartu su pareigūnais mielai su praeiviais dalijosi žiniomis, juos noriai kalbino, informavo apie galimas grėsmes apiplėšimo metu, dovanojo atšvaitų, skrajučių.

Projektas, skirtas Kupiškio jaunimo centro merginoms, baigėsi, tačiau pareigūnai jau šią savaitę tęs veiklą pagal panašų projektą Kupiškio rajono Alizavos jaunimo centre.

Lapkričio 21 d. Kupiškio rajono policijos komisariate lankėsi jaunimo organizacijos „Darbas“ aktyvistai kartu su asociacijos „Keisk“ nariais. Pagal Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbtą konkursą „16 dienų be smurto“, jaunimas Kupiškio mieste ir rajone lapkričio 25–gruodžio 10 d. vykdys projektą „Įsileisk gerumo patrulį į savo namus“. Projekto dalyviai domėjosi smurto aplinkoje atvejais, statistika, bendravimo ypatybėmis su nukentėjusiaisiais.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė