Policija rems kriauniečių projektą „Pas maltiečius”

Prasidėjus metams, atsirado ir naujų bendražygių svarbiems darbams ir tikslams įgyvendinti. Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariatas kartu su Maltos ordino pagalbos tarnyba pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutartimi abi šalys įsipareigojo siekti bendrų tikslų vykdant Vaikų dienos centro Kriaunų kaime projektą „Pas maltiečius“, kartu vykdyti prevencinius renginius, surengti sporto varžybas ir vasaros stovyklą. Aptardami bendradarbiavimo gaires susitikimo dalyviai akcentavo, kad ypač svarbu dalytis informacija apie Kriaunų seniūnijoje esančias socialinės rizikos šeimas, įtraukti tokių šeimų narius į aktyvaus laisvalaikio renginius, miestelio bendruomenės socialinį gyvenimą, vesti prevencinius pokalbius.

Tai ne pirma bendradarbiavimo sutartis, kurią pasirašė Rokiškio rajono policijos komisariatas. Rajono organizacijos, valstybinės institucijos pasitiki policija ir vis dažniau įvertina reikšmingą jos indėlį, naudą savo veikloje. Komandinis darbas padeda pasiekti geresnių rezultatų, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių bendradarbiavimo sutarčiai inicijuoti.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė