Po Kupiškį ir kitus rajonus važinėja asmenys, apsimetantys policijos pareigūnais

Šiandien, rugsėjo 12 d., feisbuko puslapis „Kupiškio policija” praneša: po Kupiškį ir kitus rajonus važinėja galimai keturi asmenys – trys vyrai ir moteris, – apsimetantys policijos pareigūnais. Apsimetėliai nedėvi uniformų, atvyksta specialiais ženklais nepažymėtu automobiliu. Teigdami, jog yra policijos pareigūnai, asmenys parodo neaiškios kilmės ženkliuką ir apžiūrinėja gyvenamąsias, ūkines patalpas – neva norėdami patikrinti, kaip žmonės tvarkosi buityje.

„Informuojame, kad policijos pareigūnai turi tarnybinius pažymėjimus, o ne kažkokius ženkliukus, be to, patalpų apžiūrai ar kratai atlikti privalo būti teisinis pagrindas (atliekamas ikiteisminis ar administracinis tyrimas, teismo priimta nutartis atlikti kratą ir t. t.)” – rašo „Kupiškio policija”.

Apie įtarimus, jog buvo apsilankę sukčiai, policija ragina pranešti trumpuoju pagalbos telefonu 112 ir prašo nesivelti į konfliktus su atvykusiais asmenimis, įsidėmėti automobilio markę, modelį, valstybinius numerius, atkreipti dėmesį į asmenų individualius požymius, kitas detales.


Parengė temainfo.lt