Plėšikas rado tuščią Andrioniškio parduotuvės kasą

Rugpjūčio 3 d. Anykščių rajono policijos komisariato operatyvinės grupės pareigūnai gavo pranešimą apie Andrioniškio parduotuvės plėšimą. Nuvykę į įvykio vietą pareigūnai rado išsigandusią pardavėją. Ji paaiškino, kad apie 8 val. 20 min. į parduotuvę įėjo kaukėtas vyriškis ir, grasindamas jai peiliu, išplėšė kasos aparatą, o, jame neradęs pinigų, pabėgo.

Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai karštais pėdsakais bei operatyviais tyrimo veiksmais tą pačią dieną nustatė ir sulaikė plėšiką. Tai 1996 m. gimęs to paties rajono Troškūnų seniūnijos gyventojas. Jaunuolis šiais metais buvo teistas. Įtariamasis uždarytas į areštinę, jam pareikšti įtarimai. Artimiausiu metu prokuroras kreipsis į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 22 str. 1 d. ir 180 str. 2 d. (pasikėsinimas padaryti nusikalstamą veiką – plėšimą), kur nurodyta, jog tas, kas apiplėšė įsibrovęs į patalpą arba panaudojęs nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų.

Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inform.

Rimvydo Slapšinsko nuotr.

Psichologinės pagalbos telefonai:

Jaunimo linija (budi savanoriai) 8 800 28888;
Linija Doverija (rusų klaba) 8 800 77277;
Vaikų linija 116 111;
Pagalbos moterims linija 8 800 66366;
Vilties linija (budi profesionalai, savanoriai) 116 123.

800-oji paslauga apmokama LR biudžeto lėšomis.