Plaukų šalinimas lazeriu – procedūra, dabar esanti „ant bangos”

Dažnas plaukelių šalinimas jau seniai daugeliui įgriso. Tiek vyrai, tiek moterys žino, ką reiškia tas užburtas ratas, kuomet reikia depiliuoti ar skusti plaukelius, vėliau rūpintis sudirgusia, išsausėjusia ar išberta oda, o po to plaukeliai atauga – ir vėl viskas iš naujo. 

Greitas gyvenimo tempas ir dideli reikalavimai išvaizdai vis daugiau žmonių paskatina rinktis plaukų šalinimo lazeriu procedūrą. Tai padeda sutaupyti laiko, išvengti nuolatinio odos dirginimo, patiriamo po depiliacijos ar skutimosi.

Nemokama nuotrauka iš pixabay.com

Žinoma, plaukų šalinimo problema dažniau kamuoja moteris, bet ir vyrai vis labiau rūpinasi tvarkinga išvaizda ir renkasi ilgalaikį nepageidaujamų plaukelių naikinimą. Kadangi plaukų naikinimas lazeriu gali padėti atsikratyti plaukų bet kurioje kūno vietoje – ši procedūra tinka visiems norintiems sumažinti plaukuotumą. Dažniausiai plaukų šalinimas atliekamas kojų, rankų, pažastų, bikini, krūtinės, nugaros, kaklo ir veido srityse. Tai efektyvi procedūra, padedanti be didelių pastangų nuolatos džiaugtis glotnia oda. Svarbu iš pradžių atlikti visą procedūrų kursą (dažniausiai reikia 6–8 procedūrų), o vėliau 1–2 kartus per metus pakartoti palaikomąsias procedūras.

Plaukelių naikinimas lazeriu tampa vis populiaresnis dėl laiko stokos. Tai leidžia sutaupyti laiko, kurį kasdien praleistumėte naikindami plaukelius skutimosi peiliuku. Taip pat tai žymiai mažiau skausminga procedūra lyginant su depiliacija ar epiliacija. Daugelis klientų po procedūros sako, kad nepajuto jokio skausmo, kiti jaučia nedidelį dilgčiojimą. Tačiau visi džiaugiasi matomais rezultatais. Be abejo, plaukų naikinimas lazeriu leidžia kasdien atrodyti puikiai. Nereikia sukti galvos dėl nepageidaujamų plaukelių dėvint atviresnius rūbus.

Plaukelių šalinimas lazeriu gali padėti išspręsti jautrios odos problemas, kuomet ji sausėja, atsiranda bėrimai, sudirgimai po skutimosi ar depiliacijos. Plaukų šalinimo lazeriu procedūrą reikia atlikti tik kartą per metus po to, kai praeinamas visas kursas, tad odai netenka dažnai kentėti dėl plaukų naikinimo procedūros. Be to, šis plaukų naikinimo būdas padeda atsikratyti įaugančių plaukelių, kurie gana dažnai atsiranda po depiliacijos ar skutimosi.

Labai svarbu, kad procedūra būtų atliekama laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų, tad renkantis paslaugą atkreipkite dėmesį, ar plaukelių šalinimą atliks patyręs specialistas. Sapiegos klinikoje plaukelių naikinimą Aleksandrito lazeriu atlieka tik sertifikuoti medicinos specialistai, puikiai išmanantys savo darbą, tad procedūra tikrai bus saugi.

Prieš plaukelių naikinimą įvertinama odos būklė ir nustatomas tinkamiausias lazerio impulsų intensyvumas. Nepamirškite, kad norint pasiekti geriausius rezultatus nebūtina lazerį nustatyti intensyviausiai, nes tai gali pakenkti odai, ją nudeginti ar kitaip pažeisti. Pasitikėkite specialistu, kuris geriausiai žino, kaip atlikti procedūrą tinkamai, ir džiaukitės ilgalaikiais rezultatais bei glotnia oda.

Užsk. nr. A21-16