Pirmokėlis savo gėlę padovanojo ne mokytojai, o Amsiui

Rugsėjo 1-oji atėjo su lietumi, nuplovusiu vasaros įkarštį ir prabilusiu apie artėjantį rudenį. Visi mokiniai – nuo nedrąsių pirmokėlių iki santūrių dvyliktokų – rinkosi paminėti mokslo metų pradžią.

Rokiškio moksleiviai būrėsi Šv. Mato bažnyčioje, čia aukotos šv. Mišios buvo skirtos žinių ir taikos  dienai.

Lydimi vaikų bičiulio Amsio, į šventę bažnyčios prieigose atskubėjo Rokiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos pareigūnai ir Panevėžio regiono kelių Rokiškio kelių valdybos viršininkas Stanislovas Dambrauskas. Ne vienam moksleiviui ir jų tėvams svarbų, bet lietingą rytą liūdną nuotaiką pakėlė, nuo veido nubraukė ašarą smagus Amsio pasirodymas.
Vaikų ir policijos bičiulis ne tik nuotaikingai sveikino mokslo metų pradžios proga, linkėdamas geros kloties, „apvalių” dešimtukų, bet ir pažėrė tikrą dovanų lietų – daugybę spalvotų atšvaitų, užrašų knygelių su saugaus eismo simbolika. Mažieji taip troško nusifotografuoti su Amsiu, kad nemaža eilutė susidarė, o vienas pirmokėlis ryškaus kardelio žiedą padovanojo ne mokytojai, o Amsiui. Policijos ir vaikų bičiulis, žinoma, labai apsidžiaugė ir pažadėjo rajono mokyklose lankytis nuolat.

Pasveikinę vaikus, jų tėvus ir mokytojus, policijos pareigūnai išskubėjo prižiūrėti eismo srautų prie mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų pėsčiųjų perėjų.

 

Rasa Černauskaitė
Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė