Pirmą kartą Kupiškio moterų krepšinio istorijoje – bronzos medaliai

XI Lietuvos seniūnijų finalinės varžybos vyko Jonavos sporto arenoje ir centriniame stadione rugsėjo 15 d. Tai didžiausias masinio sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją.

Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose – taip didinti jų fizinį aktyvumą kaipsvarbiausią sveikatingumo veiksnį.

Šiose žaidynėse varžėsi apie 1 200 sportininkų, o su svečiais ir aptarnaujančiu personalu buvo per 1 300 žmonių.

Į finalines varžybas pateko Kupiškio seniūnijos moterų krepšinio 3×3, šaškių bei Šimonių seniūnijos smiginio komandos.

Puikiai sekėsi moterims krepšininkėms Dianai Balužytei, Jūratei Ažubalytei ir Daliai Šeinauskienei. Moterys, dirbančios Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje, pirmą kartą Kupiškio istorijoje užėmė trečią vietą ir pelnė bronzos medalius, o rajonui – 18 taškų.

Vyrai tinklininkai užėmė 16 vietą – rajonui pelnė šešis taškus, smiginio komanda – aštuntą (13 tšk.) ir šaškininkai – 17 (4 tšk.).

Susumavus XI Lietuvos seniūnijų finalinių sporto žaidynių rezultatus ir pridėjus 18 taškų, pelnytų antro etapo zoninėse varžybose Panevėžyje, kur mes, kupiškėnai, bendroje įskaitoje laimėjome trečią vietą, 40 rajono savivaldybių tarpe pelnę 59 taškus užėmėme 23 vietą – aplenkėme Tauragės, Vilniaus, Alytaus, Biržų ir kitų didesnių rajonų seniūnijas.