Paulius Buidovas vėl dalyvavo jaunų muzikantų seminare-praktikume

Kovo 1 d. Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokinys Paulius Buidovas su mokytoja Audrone Kralikiene dalyvavo Zarasų meno mokykloje surengtame XIII seminare-praktikume „Ištieskime ranką jaunajam talentui”.

Tai atviros pamokos jauniems muzikantams: mokiniai paruošia kūrinį, ir profesorius dirba su juo; pataria, ką dar reikėtų tobulinti. Šįkart pamokas vedė prof. Aleksandra Žvirblytė.

Toks renginys yra buvęs ir R. Lymano muzikos mokykloje. Jame pirmą kartą dalyvavęs P. Buidovas, vienas kruopščiausių, daug dirbančių mokinių, pats pareiškė norą vykti į Zarasų seminarą-praktikumą. Profesorės A. Žvirblytės vertinimui ji parengė Liudviko Van Bethoveno Sonatą g-moll.

– Tai yra ne tik muzikavimo, bet ir puikios bendravimo pamokos. Paulius labai moka palaikyti pokalbį. Jis nemėgsta atsitiktinumų: prieš šį užsiėmimą Paulius daug skaitė apie kompozitorių L.Van Bethoveną, – temainfo.lt pasakojo muzikanto mokytoja A. Kralikiene.

R. Lymano muzikos mokyklos Fortepijono klasę P. Buidovas lanko jau septinti metai. Jis dalyvauja festivaliuose, konkursuose, tradiciniuose R. Lymano muzikos mokyklos renginiuose „Žiemos muzika”.

Paulius save yra išbandęs ir kaip akompaniatorius – akompanavo fleitai.

 

Adelija Varnaitė

Audronės Kralikienės nuotr.