Paulius Pranckūnas paliko Kupiškio TVIC

Lapkričio 18 d. sukanka lygiai penkeri metai, kai Kupiškio turizmo ir verslo informacijos centrui vadovauja Paulius Pranckūnas. Ir še tau: lapkričio pradžioje rajono meras Dainius Bardauskas patenkino P.Pranckūno prašymą atleisti jį iš darbo.

Pirminė ir neoficiali informacija: P.Pranckūnas dirbs Seimo nario Jono Jaručio padėjėju-sekretoriumi, be to, užims jo vietą Kupiškio rajono taryboje.

Anot paties buvusio TVIC direktoriaus, paliko jis šias pareigas todėl, kad pavargo. Sakė kol kas nekuria jokių perspektyvinių planų: gydosi sužalotą koją ir šiuo metu tenori poilsio. Normalių atostogų nelabai ir turėjęs: renginiai, susitikimai sutrikdydavo atostogas, nekalbant jau apie poilsio dienas.

– Kai rajono merui Dainiui Bardauskui pasakiau, kad palieku darbą, jis irgi manęs pasiteiravo apie tai, ar neketinu užimti J.Jaručio vietos. Tai man buvo idėja, verta apmąstyti, tačiau aš, savivaldos rinkimuose patekęs į rajono Tarybą, atsisakiau mandato – rinkausi TVIC direktoriaus pareigas, ir dabar nežinau, ar turiu galimybę sugrįžti į Tarybą, – temainfo.lt sakė P.Pranckūnas.

Jis nepatvirtino ir spėliojimų dėl padėjėjo-sekretoriaus pareigų, nes tokio pakvietimo, sakė, neturįs.

Liks Kupiškyje, išvažiuos į didmiestį ar net užsienį – P.Pranckūnas dar neapsisprendė. Vienaip ar kitaip – jis ieškos didesnio atlyginimo: vadovaudamas TVIC į rankas gaudavo 498 Eur.

– Gaila, kad išeinat, – sakėme P.Pranckūnui.

– Ir man, – sakė jis, ir šiuo pasakymu visą pokalbį tarsi apvertė aukštyn kojomis, arba iš pat pradžių pasakė ne viską…

Kupiškio TVIC direktoriaus pareigoms užimti bus skelbiamas konkursas. Šias pareigas laikinai eiti paskirta Vaiva Laučinavičė.

 

Rita Briedienė