Pastarųjų dienų policijos rūpestis – automobiliai prie kapinių

Pastarosiomis dienomis lankomi artimųjų kapai – atvykstama į juos automobiliais, dviračiais, ateinama pėsčiomis.

Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnai drauge su policijos rėmėjais vyko į Kupiškio miesto ir rajono kapines – siekė jų teritorijose ir prieigose sustiprinti eismo priežiūros, viešos tvarkos kontrolę ir informuoti gyventojus apie būtiną asmeninio turto apsaugą.

Policijos pareigūnai priminė, kad atvykę į kapines vairuotojai tvarkingai statytų automobilius, rinktųsi saugų greitį, gerbtų kitus eismo dalyvius, nepaliktų atrakintų transporto priemonių ar atidarytų langų, stoglangių, salone nepaliktų vertingų daiktų (mobiliųjų telefonų, rankinių, magnetolų, piniginių, smulkmenų, dokumentų), nes tai gali prišaukti ilgapirščius.

Atvykusiuosius dviračiais pareigūnės skatino nepamiršti įsijungti žibintų, užsidėti šviesą atspindinčią liemenę, prirakinti dviračius.

Pėstiesiems priminta, kad tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar šviesą atspindintį elementą, kad juos matytų kiti eismo dalyviai.

Pastebėjus įtartinus asmenis ar pažeidimus policija visada prašo pranešti telefonu 112; ragina neprarasti budrumo, patiems irgi rūpintis savo turto apsauga.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė