Paskutiniai šių metų graikų-romėnų imtynininkų medaliai

Baigiantis metams Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro imtynininkai dalyvavo dvejose varžybose.

Patys jauniausi imtynininkai, gimę 2008-2010 metais, varžėsi Vilniaus miesto atvirose vaikų pirmenybėse.

Tonis Vaitkevičius svorio kategorijoje iki 35 kg tapo pirmenybių nugalėtoju.

Sidabro medalius laimėjo Domas Ulkė (26 kg), Joris Nagrockis (35 kg) ir Savijus Jakubauskas (32 kg).

Bronzos medalį iškovojo Ryčis Vaitkevičius (32 kg).

Pirmenybėse varžėsi Vilniaus, Vilniaus rajono ir Šalčininkų jaunieji sportininkai.

Kalėdiniame Panevėžio graikų-romėnų imtynių turnyre jėgas išmėgino Panevėžio,  Anykščių, Troškūnų ir Kupiškio imtynininkai.

Lukas Ulkė tapo šio turnyro nugalėtoju.

Nugalėtojo vardą iškovojo ir buvęs kupiškėnas Gedrimas Janonis. Jis dabar mokosi ir savo meistriškumą tobulina Panevėžio sporto gimnazijoje.

Antras vietas savo svorio kategorijose laimėjo Mantas Burokas, Aurimas Pilotas, trečias – Mykolas Vizbaras, D.Ulkė, Domantas Pilkauskas, Emilis Abdulajev, Jonas Jackevičius.