Paskutinės varžybos prieš RKL sezoną

Spalio 10-11 dienomis Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko draugiškas Lietuvos regionų krepšinio lygos komandų turnyras. Tai vienas paskutinių pasiruošimo etapų artėjant 2015-2016 metų Regionų krepšinio lygos sezonui.

Turnyre dalyvavo Panevėžio „Aukštaitijos“, Biržų „Rinkuškių alus“ (abu – RKL A diviziono), Pakruojo „Lygumų-ŽŪB“ ir šeimininkai KK „Kupiškis“ (abu –RKL B diviziono).

Pirmose pusfinalio rungtynėse stipresni buvo Pakruojo „Lygumų-ŽŪB“, rezultatu 103:95 nugalėję Biržų „Rinkuškių alų“.

Antrose šeštadienio rungtynėse KK „Kupiškis“ susitiko su savo kaimynais iš Panevėžio. Po gražios kovos kupiškėnai šventė pergalę 72:59. Naudingiausiai kupiškėnų gretose rungtyniavo: Ernestas Umbra (16 taškų); Steponas Markus ir Žilvinas Pareigis, savo komandai pelnę po 13 taškų. Devyniais taškai prie komandos pergalės prisidėjo Ignas Jonušys.

Sekmadienį dėl trečios vietos į kovą stojo Biržų „Rinkuškių alus“ ir Panevėžio „Aukštaitija“. Panevėžiečiai šį kartą buvo stipresni ir varžybas laimėjo rezultatu 80:78.

Pirmąją vietą šiame turnyre iškovojo Pakruojo „Lygumų-ŽŪB“, kupiškėnus nugalėję 86:69.

Tris kėlinius varžybos vyko taškas į tašką. Pralaimėjimą lėmė ketvirtas kėlinys, kurį Kupiškio komanda pralaimėjo rezultatu 25:13. Kupiškėnų gretose puikiai rungtyniavo Deividas Grigėnas (31), Ernestas Umbra (16), Aivaras Kručas ir Giedrius Radzevičius (po 10).

 

Alvydas Puzelis

Komandos vadovas,  Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro krepšinio mokytojas

Eglės Kazbaraitės nuotr.