Pasaulį netrukus išvys „Marių Terasa”

Į Kupiškio rajono turizmo ir informacijos centro direktorių Paulių Pranckūną kreipėsi kupiškėnai prekybininkai ir prašė leidimo per vasarą prekiauti Kupiškio marių elinge. Patalpa nedidukė, apie 23 kv. m, todėl plačiai prekybos čia neišvystysi.

Tarybos narys Virginijus Andrijauskas nuogąstavo, ar neatsitiks taip, kad už mėnesinį 6 Eur nuomos mokestį pasistatys čia šezlongą ir nė neplanuos prekiauti.

Meras Dainius Bardauskas garantavo: sulankstomą kėdę nesunku iškrapštyti; sutartyje bus numatytas veiklos pobūdis, todėl savavališka veikla čia nebus galima.

– Sveikintinas šis ėjimas, ir tarybos nariai turėtų tam pritarti. Tai mūsų mažytis žingsnis į paplūdimio infrastruktūros tobulinimą, paslaugų plėtrą. Gal ir žmonių trauka būtų didesnė, jei čia būtų vaisvandenių ar ledų, – kalbėjo meras.

Ir štai paskyra „Marių terasa” skelbia:

„Kaip jau turbūt ir supratote, pasaulį netrukus išvys „Marių Terasa” – jauki kavinukė ant marių kranto. Čia galėsite pasimėgauti skania kava ir įvairiais užkandžiais, atsipalaiduoti jaukioje aplinkoje su draugais, žaisti stalo žaidimus ar tiesiog ramiai paskaityti knygą su kavos puodeliu rankoje.

Pakvieskite draugus pamėgti šį puslapį, jei planuojate užsukti kartu.”

Gal kada nors kupiškėnai ir patys negalės patikėti, kad kavinukė prie Kupiškio marių buvo atidaryta tik skaičiuojant šios užtvankos pastatymo 30-metį.

 

Rita Aukščionytė