Pareigūnų rūpestis – ūkininkų saugumas

Vasaros pabaiga ūkininkams – pats darbymetis. Prie grūdų supirktuvių driekiasi traktorių eilės. Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėja Žydrūnė Kondrataitė kartu su bendruomenės pareigūne Gintarė Šližyte susitiko su traktorininkais ir kalbėjosi apie Kelių eismo taisyklių laikymosi svarbą ir turto apsaugą.

Šia prevencine priemone siekiama užtikrinti turto ir pačių vairuotojų saugumą, apsaugoti techniką, išvengti degalų vagysčių. Pareigūnai ragina ūkininkus bendradarbiauti ir pasidalyti informacija apie įtarimą sukėlusius asmenis ar situacijas.

Būrelis laukiančių vairuotojų teigė, kad akylai prižiūri vieni kitų transporto priemones ne tik naktį, bet ir dieną. Pareigūnė G.Šližytė priminė, kad dėl stovinčių didelių gabaritų transporto priemonių kitiems eismo dalyviams pablogėja matomumas važiuojamojoje dalyje, paprašė gerbti kitus eismo dalyvius ir laikytis taisyklių.

Vairuotojai tikino, kad apie įtartinus asmenis, automobilius, besisukinėjančius prie žemės ūkio technikos, nedelsiant praneš policijai, kad būtų užkirstas kelias vagystėms.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė