Pareigūnų rūpestis – mokslo metų pradžios problemos

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato policija rugsėjo 1–15 dienomis daugiau dėmesio skyrė vaikų saugumui.

Pareigūnai stebėjo pėsčiųjų perėjas, kontroliavo autobusus, atvežančius moksleivius į mokyklą, sustojimo ir vaikų išlaipinimo, įlaipinimo vietas. Priminė Kelių eismo taisykles (KET) ir tėvams, atvežantiems vaikus į mokyklą, pasakojo apie teisingą saugos diržų naudojimą, saugų vaikų išlaipinimą esant intensyviam eismui.

Policija rūpinosi viešosios tvarkos užtikrinimu prie mokyklų, vyresniųjų mokinių, vairuojančių automobilius, transporto priemonių statymo tvarka, drausme kelyje.

Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos Pagalbos ir vaiko gerovės skyriaus vedėja Audronė Matuzevičienė teigia, kad naujiems mokslo metams prasidėjus bus aktyviai bendradarbiaujama su policijos pareigūnais ir netoleruojami KET pažeidimai. Pasak jos, šios gimnazijos teritorijoje nėra užfiksuota moksleivių rūkymo atvejų, tačiau būtina organizuoti patikrinimą ir netoliese mokyklos esančiose daugiabučių laiptinėse, skersgatviuose, apleistuose pastatuose. Mokyklos vadovybė ir policijos pareigūnai jau planuoja tokią prevencinę priemonę – reidą.4

 

Karolina Miganovičienė
Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė