Pareigūnės kalbino Kupiškyje besirikiuojančių ūkininkų traktorių vairuotojus

Rugpjūčio mėnuo ūkininkams – pats darbymetis. Kupiškio mieste akį patraukia Panevėžio, Technikos ir Krasnavos gatvėmis grūdų supirktuvių link besidriekianti traktorių eilė. Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė (bendruomenės pareigūnė) Viktorija Aelita Budrienė ir Patrulių būrio vyriausioji patrulė Olga Griva susitiko su traktorių vairuotojais, laukiančiais eilėje, ir kalbėjosi apie turto apsaugos bei Kelių eismo taisyklių (KET) reikalavimų laikymosi svarbą.

Šia prevencine priemone siekiama užtikrinti pačių vairuotojų bei jų turto saugumą: išvengti degalų, technikos ir kitų vertingų daiktų vagysčių. Pareigūnės ragino pašnekovus bendradarbiauti ir pasidalinti informacija apie įtarimą sukėlusius įvykius.

Eilėje laukiantys traktorių vairuotojai teigė, kad budriai prižiūri vieni kitų transporto priemones tiek dieną, tiek naktį. V.A.Budrienė priminė, kad dėl stovinčių didelių gabaritų transporto priemonių kitiems eismo dalyviams pablogėja matomumas važiuojamojoje dalyje, paprašė gerbti kitus eismo dalyvius ir laikytis KET reikalavimų.

Vairuotojai tikino, kad apie įtartinus automobilius ar asmenis, besisukinėjančius prie žemės ūkio technikos, nedelsiant praneš policijai, kad būtų užkirsta galimybė nusikaltimams ir kitiems teisės pažeidimams.

 

 

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė