Paplūdimio tinklinis tampa Rokiškio reklama ir paskata verslui

Kol kas nėra nuspręsta, kelintas Europos zoninės asociacijos paplūdimio tinklinio varžybų etapas vyks Rokiškyje, tačiau jau nebėra abejonių, kad miesto Velykalnio bendruomenės parko aikštynuose šių varžybų dalyviai rungsis liepos 6-9 dienomis. Tai patvirtino ir kovo 15 d. Rokiškyje lankęsi Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) prezidentas Darius Čerka ir viceprezidentas Marius Vasiliauskas. Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis ir Rokiškio rajono tarybos narys, Velykalnio bendruomenės pirmininkas Stasys Mekšėnas į susitikimą kol kas nekvietė verslo atstovų, tačiau spėjama, kad be jų pagalbos bus sunku apsieiti.

– Varžybose žada dalyvauti Azerbaidžano, Armėnijos, Gruzijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos sportininkai. Į Rokiškį planuoja atvykti Baltarusijos Molodečno, Latvijos Rygos, Lietuvos Rokiškio, Rusijos Sankt Peterburgo ir Gruzijos Batumio miestų komandos. Atvys per 150 sportininkų, dar dvigubai tiek – juos lydinčių asmenų. Išlaidų bus nemažai. Lėšų skirs LTF, Rokiškio rajono biudžete šiam renginiui numatyta 3 tūkst. eurų. Dar teks ieškoti rėmėjų, –temainfo.lt sakė S. Mekšėnas.

Pirmą kartą Europos zoninės asociacijos paplūdimio tinklinio varžybų etapas Rokiškyje buvo surengtas 2014 m. Velykalnio bendruomenės parko aštuoni aikštynai atitinka tokio lygio varžyboms keliamus reikalavimus. 2015-ųjų rudenį be valdžios pagalbos buvo baigti rengti paplūdimio dušai ir tualetai. Šių darbų ėmėsi arba juos rėmė Rokiškio verslo klubas, o ir jam nepriklausančios įmonės.

– Velykalnio bendruomenė pateisina šią paramą.  Europinės paplūdimio tinklinio varžybos – puiki reklama mūsų miestui; tokį svečių skaičių pajus ir kavinės, ir viešbučiai, ir kaimo turizmo sodybos, – sakė S. Mekšėnas.

 

Rita Briedienė