Panevėžio apskrities policija iškilmingai minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

Panevėžio apskrities policija Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną iškilmingai minėjo kovo 9-ąją. Prie Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Kupiškio ir Rokiškio komisariatų pastatų išsirikiavus policijos pareigūnams buvo vieningai sugiedotas himnas ir pakelta valstybės vėliava.

Panevėžio apskrities VPK viršininkas Egidijus Lapinskas, valstybės šventės proga prie pagrindinio policijos pastato Panevėžyje sveikindamas susirinkusiuosius, priminė per šimtmečius lietuvių nueitą nelengvą kelią, protėvių pastangas suvienyti ir apginti šalį.

Minėjime buvo paskatinti ir darbuotojai. Jiems vadovas padėkojo už gerą darbą ir nuopelnus, linkėjo pasiekti dar geresnių rezultatų. Padėka įteikta ir Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleivei Mildai Kavaliauskaitei, nuostabiu balsu sutvirtinusiai himno giedojimą.

Po minėjimo salėje visi šildėsi arbata, žiūrėjo policijos veteranų surengtą parodą „100 akimirkų iš policijos gyvenimo“, šmaikštavo, prisiminę tarnybos pradžią ar atpažinę fotografijose užfiksuotus kolegas.

Vėlų šeštadienio vakarą Panevėžio apskrities policijos pareigūnai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę minėjo dalyvavimu Kovo 11-ajai skirtame estafetės bėgime.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė