Pandėliečių susiėjimo pagrindinis prizas – bilietas į „Pelenę“

Pandėlio bendruomenė lapkričio 20 d. 12 val., po šv. Mišių, organizuoja susiėjimą „Gėro vokaro”. „Ateikit, nepatingėkit! Juk malonus pasibendravimas su bendraminčiais – raktas į geros savijautos, įkvėpimo ir naujų jėgų šaltinį…” – kviečia renginio organizatoriai.
Šventė žada „Pyragų fiestą”. Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta – iškepti savo skaniausią ar keisčiausią pyragą ir atsinešti jį į vakaronę. Bus renkamas pyragų pyragas. Bendruomenės prizas konkurso nugalėtojui – bilietas į Senųjų metų palydų muzikinį spektaklį „Pelenė“. Pastaroji informacija tokia netikėta, jog pirmoji reakcija ją perskaičius buvo tokia: suklydo – ne „Pelenė„, o „Zoro legenda”. Bet ne, viskas gerai: Kupiškio kultūros centro režisierė rokiškietė Neringa Danienė spėja į repeticijas ir Pandėlyje. Gruodžio 26 d. 16 ir 18 val. Rokiškio rajono Pandėlio kultūros centras kviečia į jos muzikinį spektaklį „Pelenė„.

Pagrindinius vaidmenis atliks Deimantė Sadauskaitė, Robertas Ruželė. Vaidina Sonata Babickienė, Donata Girdvainytė, Kristina Citavičiūtė, Jūratė Bagužienė, Audronė Vaičiūnienė, Valentas Zaborskis, Pandėlio UDC dainavimo studija (vadovė Vilma Likienė), Pandėlio UDC teatro studija (vad. Sonata Babickienė), Rokiškio choreografijos mokyklos šokių studija “Fiesta” (vad. Rima Bielovienė) ir gatvės šokių studija “Let’s dance” (vad. Eimis Šeršniovas), Rokiškio sportinių šokių klubas “Vakaris” (vad. Irina Bubnova), Rokiškio R. Lymano muzikos mokyklos vokalinis ansamblis “Bella Fa” (vad. Rasa Šakaliene), Pandėlio pradinės mokyklos pedagogai ir kiti privatūs asmenys.

Bilieto kaina – 5 Eur. Kol kas priimamos tik kolektyvinės  paraiškos bilietams įsigyti, o pavieniams asmenims bilietai bus parduodami nuo lapkričio 15 d.
 
Adelija Varnaitė