Pabėgti nuo patrulio Dovydo Dilio – jokių šansų

Liepos 24-osios rytą Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato budėtojai gavo pranešimą: Pandėlio seniūnijoje iš ūkininko pavogta apie 50 l dyzelino.

Į įvykio vietą atvykusi operatyvinė grupė nustatė, kad naktį čia „pasidarbavo“ kelių asmenų grupė: iš gyvenamojo namo prieangio pavogta talpykla su degalais, iš kieme stovėjusio traktoriaus išleista nemažai degalų.

Nukentėjusysis su policijos pareigūnais pasidalijo savo pastebėjimais, o apylinkės inspektorė ir Prevencijos poskyrio patrulis skubiai nuvyko patikrinti įtartinų asmenų.

Per kelias valandas pareigūnams pavyko nustatyti jaunuolius, naktį vogusius ūkininko degalus. Abu Pandėlio seniūnijos gyventojai rasti vieno jų namuose, dar miegantys po „naktinės pamainos“, o kambarys bei drabužiai buvo prisigėrę dyzelino kvapo.

Pažadinti vaikinai policijos pareigūnams nesipriešino, bet vėliau kieme vienas jų bandė sprukti. Pabėgti nuo jauno ir sportiško patrulio Dovydo Dilio, besiruošiančio bėgti estafetę Medininkai-Vilnius, neturėjo šansų. Abu Pandėlio seniūnijos gyventojau pristatyti į Rokiškio rajono PK, kur pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. „ Vagystė“ 2 dalį. Pavogtus degalus įtariamieji spėjo parduoti.

Abu asmenys neteisti, bet dėl netinkamo gyvenimo būdo policijai žinomi.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė