Olimpinės rinktinės kandidatų sąraše – Juodupės žaidėjas

Artūras Katulis

Asociacija „Lietuvos ledo ritulys“ paskelbė Lietuvos olimpinės ledo ritulio rinktinės kandidatų sąrašą, kurie kviečiami į trumpą dviejų dienų stovyklą prieš olimpinės atrankos turnyrą, vasario 11-14 dienomis vyksiantį Vengrijos sostinėje Budapešte.

Trečiadienį kartu su rinktine į Budapeštą išskris Rokiškio rajono „Juodupės” komandos narys, gynėjas Artūras Katulis. Jis bei gynėjai Mindaugas Kieras ir Rolandas Aliukonis bus vyriausi komandoje. Rinktinės kandidatų sąraše – keturi 19-mečiai.

katulis_arturas_juodupe_2Budapešte rato sistema vyksiančioje olimpinėje atrankoje H grupėje Lietuvos olimpinė rinktinė vasario 11 d. 20.30 val. Lietuvos laiku susitiks su Vengrijos rinktine, vasario 12 d.15.30 val. – su Lenkijos komanda ir vasario 14 d.15.30 val. – su Estija.

Į kitą etapą pateks H grupės nugalėtoja, kuri keliaus į E grupę. E grupės kovos vyks Rygoje (Latvija) rugsėjo 1-4 dienomis, kur, be nugalėtojų Budapešte, dar kovos Latvijos, Vokietijos ir Austrijos rinktinės. Geriausia šios grupės ekipa pateks į 2018 m. Pjongčango (Korėja) žiemos olimpines žaidynes.

 

Parengta pagal hockey.lt