Obelių vaikų fotografijų paroda – policininkams

 

Jau ne vieną dešimtmetį Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato bendruomenę ir Obelių vaikų globos namus sieja glaudūs, abipuse pagalba ir pagarba pagrįsti santykiai. Tai ir bendras darbas ieškant pabėgusių iš šių namų auklėtinių, ir įdomūs pareigūnų bei vaikų projektai vasaros metu, saugaus eismo pamokėlės mažiesiems, daug kitų prevencinių priemonių. Turėdami siekį, įprasminti laiko ir įvairių pertvarkų patikrintą draugystę, Globos namų auklėtiniai komisariato bendruomenei padovanojo fotografijų ciklą „Rudeninės svajonės“.

Rugsėjo 11 d. į parodos atidarymą Rokiškio rajono policijos komisariate atvyko Obelių vaikų globos namų direktorius Tadas Stakėnas, vaikų įkvėpėjas ir jų kūrybiškumo prado ieškotojas, žinomas ne tik Rokiškyje menininkas Rimvydas Pupelis, jaunoji fotografė Diana Muraškaitė. Svečiai pasakojo ir apie kūrybos džiaugsmą, ir apie sunkius momentus, kai kartais prireikia net 100 kadrų, kad pavyktų kokybiška, patraukli fotografija.

R.Pupelis pasidžiaugė savo mokinių laimėjimais, jų noru kurti, ieškoti grožio, nerasto savo gimtuose namuose, aptikto gamtoje, tamsioje gatvėje, šlapiame klevo lape.

Rokiškio rajono PK viršininkas Eugenijus Šopis, dėkodamas kūrėjams ir Globos namų vadovui už parodą, papuošusią Policijos komisariatą ir įnešusią grožio į darbuotojų kasdienybę, pabrėžė: vaikų užimtumas, jų iniciatyvos skatinimas neleidžia šių namų auklėtiniams pasukti klystkeliais.

Parodėlę jaunieji fotografai skyrė artėjančiai Angelų sargų dienai – policijos šventei.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė