Rokiškio rajone užfiksuoti net du „besimaudantys“ automobiliai

„Atšilus orams pirmiausia maudymosi sezoną atidaro ne piliečiai, o lengvieji automobiliai. Pirmą gegužės mėnesio savaitę Rokiškio rajone užfiksuoti net du „besimaudantys“ automobiliai tvenkiniuose”, – teigia Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Rokiškio agentūros aplinkosaugininkai.

Gegužės 2 d. apie 20 val. automobilis „VW Golf“ neišsiteko Ąžuolų gatvės posūkyje ir įvažiavo į Rokiškio miesto tvenkinį. Iš vandens automobilį ištraukė ugniagesiai-gelbėtojai.

Kitą pranešimą iš Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos Rokiškio rajono agentūra gavo gegužės 4 d. Į Meldučių I tvenkinį įvažiavo lengvasis automobilis. Nuvykus į įvykio vietą matėsi paniręs „Audi A4″ automobilis. Anot jo vairuotojos, mašiną sumėtė važiuojant nuo kalno žvyruotu keliu. Vairuotojos vairavimo stažas 26 metai, tačiau ir tai nepadėjo suvaldyti automobilio.

Autoįvykio metu jame buvo dvi moterys ir nepilnametis vaikas: visi sėkmingai iš automobilio išsiropštė į saugią vietą. Šią transporto priemonę iš vandens traukė patys automobilio savininkai.

Šių automobilių „maudynės“ naftos produktais vandens telkinių neužteršė.

 

Parengė temainfo.lt