Noriūnų seniūnijoje pasikartojo nelaimė: griūdamas nupjautas medis mirtinai sužalojo žmogų

Asociatyvi temainfo.lt nuotr.


Policijos pranešimas

Praėjusį šeštadienį, vasario 23 d. 14.50 val., neblaivus (1, 88 prom.) vyras (gim. 1988 m.), gyvenantis Kupiškio rajone, pranešė, kad Kupiškio rajono Noriūnų seniūnijos Kirdiškių kaimo miške dirbant užvirto medis ant vyro (gim. 1967 m.).Pastarajam konstatuota mirtis.


Komentuoja Darbo inspekcija

Kol kas net valstybinė darbo inspekcija ne ką gali pasakyti apie šį įvykį. Panevėžio skyriaus vedėja Sniegina Povilonienė temainfo.lt sakė, jog iš policijos jai žinoma, kad griuvo pjaunamas medis, viršutinės dalies šaka kliudė vyrą ir mirtinai sužalojo.


Seniūnijai žuvusysis žinomas

Kirdiškių miškas – 7 km nuo Noriūnų. Tą dieną miške dirbo keliese.

Noriūnų seniūnės Ingridos Varnaitės žiniomis, tai buvo malkiavimas privačiame miške. Seniūnė teiravosi policijos, ar žuvusysis irgi buvo girtas, bet atsakymo negavo.

– Ir tai suprantama: atliekama medicinos ekspertizė, tačiau žmonės kalba, kad girtų čia buvę ir daugiau, – sakė seniūnė.

Žuvusysis seniūnijai žinomas: pas įstaigos darbuotojus jis lankydavosi, kai už pašalpą jam būdavo paskirta viešųjų darbų.

Vyras gyveno su sugyventine. Kol kas niekas į seniūniją nesikreipė dėl kokio prašymo ar net dėl leidimo laidoti žuvusįjį Palėvenės kapinėse.


2017-aisiais…

2017 m. balandį  Noriūnų seniūnijos Čižovkos kaimo miške, vos 110 m nuo kelio, nupjautas medis griūdamas kliudė 59-erių darbininką ir mirtinai jį sužalojo. Tuokart biržę kirto jaunų rokiškėnų įkurtos įmonės kirtėjai.


temainfo.lt