„Nike” sportiniai bateliai – Tomo Navicko čempionato nugalėtojui

Rugsėjo 18 d. vyko stalo teniso čempionatas „Svajok ir daryk” Tomo Navicko prizams laimėti. Jaunučių grupėje nugalėtojais tapo Orentas Šredersas, jaunių – Andrijus Jankauskas, mergaičių – Jovilė Juškaitė.

Airijos Kilarnio mieste gyvenantis kupiškėnas jau trečią kartą rengia čempionatą ir jo dalyviams atveža įvairiausių dovanų: airiškų suvenyrų, buities reikmenų, sportinio inventoriaus, žinomų firmų sportinės aprangos. Šių metų nugalėtojai buvo apdovanoti „Nike” firmos bateliais ir marškinėliais.

T.Navickui net esant toli nuo gimtojo Kupiškio norisi aktyvinti jo gyventojų sportinę veiklą, o aktyviausiuosius už tai įvertinti.

– Planavau skatinti badmintono sportą, tačiau, pasitarę su trenere Adele Gaškiene, nusprendėme aktyvinti stalo tenisą: šią sporto šaką vysto Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras (KKSC), mokyklos turi teniso stalų, todėl yra ir šios sporto šakos mėgėjų.  Esu dėkingas Povilo Matulionio progimnazijos direktoriui Rimvydui Latviui, neprieštaraujančiam mūsų norui čia rengti čempionatus, – temainfo.lt sakė T.Navickas.

Čempionatas „Svajok ir daryk” kol kas nėra gausus: šiemet jame dalyvavo 13, pernai – 20 moksleivių, į jį vis dar neįsijungia suaugusieji.

Čempionatui teisėjavo Kupiškio rajono KKSC mokytojas Irmantas Šap, Tomui įteikęs Centro padėką; sekretoriavo rajone žinomi tenisininkai A.Gaškienė ir Antanas Ambrozevičius.

 

temainfo.lt

Adelijos Varnaitės nuotraukos