Netrukus prasidės kelių Kupiškis–Utena ir Rokiškis–Panevėžys žiedinės sankryžos statyba

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) prie Susisiekimo ministerijos informuoja: su AB „Panevėžio keliai“ pasirašyta sutartis dėl valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 122 Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys (62,07 km) keturšalės sankryžos su valstybinės reikšmės krašto keliu Nr. 118 Kupiškis–Utena rekonstravimo į žiedinę sankryžą. Tai antro planuotų darbų, kuriais vykdomas inžinerinių eismo saugumo priemonių diegimas krašto ir rajoniniuose keliuose, etapo dalis.

Kaip temainfo.lt sakė LAKD tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininkas Saulius Jansonas, žiedinės sankryžos statybos darbus planuojama pradėti nuo kovo 15 d., pasibaigus technologinei (žiemos) pertraukai. Numatytų darbų atlikimo terminas – septyni mėnesiai.

– Inžinerinių eismo saugos priemonių diegimas krašto ir rajoniniuose keliuose antru etapu iš viso suplanuota pertvarkyti 13 sankryžų: 11 jų – į žiedines, kaip ir minėtoje dviejų krašto kelių sankryžoje, dvi – įrengiant apsaugotus kairiuosius posūkius ir saugos saleles. Šiuo etapu keturios sankryžos jau yra įrengtos, keturioms pasirašytos rangos sutartys šiais metais, trims skelbiami viešieji pirkimai, dviem planuojama skelbti viešuosius pirkimus rangos darbams, – teigė komunikacijos vadybininkas S. Jansonas.

Kupiškis–Utena ir Rokiškis–Panevėžys kelių žiedinės sankryžos įrengimo darbai kainuos 539 178,53 Eur.


temainfo.lt inf. ir nuotr.