„Nebūk naivus kelyje“ – kupiškėnus ragino Minedas

 

Gegužės 25 d. tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ pirmininkas Mindaugas Jonušas, labiau žinomas kaip dainininkas Minedas, ranką spaudė Kupiškio rajono merui Dainiui Bardauskui bei Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjai Jurgitai Trifeldienei.

Jau antrus metus M.Jonušas per Lietuvą keliauja su idėja mokyti visus saugių kelionių, įspėti apie tai, jog negalima keliauti su bet kuo.

Kupiškio rajono savivaldybės vadovai pritaria tarptautinio socialinio projekto vadovo idėjai lapkričio 16 d. skelbti  Atsakingo keliavimo diena ir prabilta apie tai, kad gyvybę reikia saugoti net kelionėje. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai: 2014 m. lapkričio 16-ąją buvo nužudyta mažeikiškė studentė Justina, keliavusi su vaikinu, paslaugą pavėžėti iki Klaipėdos pasiūliusiu socialiniame tinkle.

Šiuo projektu M. Jonušas vėl tampa labai populiariu: jo idėjai pritaria daugybė jaunų savanorių, savivaldybės, mokyklos, projektą „Nebūk naivus kelyje“ puikiai įvertino Švietimo ir mokslo ministerija, apie jį rašo spauda.

Kaip skelbiama Tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ biuro facebooke, Kupiškyje biuras jau turi savo skyrių; jis įsteigtas Kupiškio jaunimo centre.

 

temainfo.lt

Tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ biuro nuotraukos