Naujas šūkis „Anykščiai – žalioji Lietuvos viršūnė!“

Šių metų sausio 22–24 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks tradicinė turizmo paroda ADVENTUR 2016. Parodoje dalyvausiantys Anykščių turizmo paslaugų tiekėjai bursis prie stendo su šūkiu „Anykščiai – žalioji Lietuvos viršūnė!“

Laikinoji VšĮ Anykščių turizmo informacijos centro vadovė Vilanda Reikalienė  taip apibūdina bendrą anykštėnų stendo idėją:

– Mūsų pasirinktas stendo apipavidalinimo stilius – infografika. Tai informatyvus ir inovatyvus būdas pasakyti daugiau, nei tai galima padaryti tik vaizdų pagalba. Kiek pamenu, iki šiol parodose dar nebuvo taip prisistatančio miesto. Stende bus liečiamas ekranas su interaktyviu turiniu – sąsaja su infografiniu vaizdu. Lankytojus kviesime interaktyviais keliais paklaidžioti po Anykščius. Norime sužadinti jų norą keliauti į Anykščius ir gyvai ne tik pamatyti, bet ir pajausti, išgirsti, paragauti… Kodėl žalioji Lietuvos viršūnė? Anykščiai – žalias, atsinaujinęs miestas, turintis daug „viršūnių“ ir nebūtinai aukštai iškilusių, bet ir labai lankomų, žinomų ir legendomis apipintų. Lankytojus kviesime iš naujo susipažinti su Anykščiais: iš aukštai pasižvalgyti po apylinkes nuo Medžių lajų tako ar bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelės, pasivažinėti siauruku, rasti išėjimą labirintų parke ar pagauti vėją Kalitos kalne… Ne veltui sakoma, kad Anykščiuose gamta ir istorija sukaupė tiek įspūdingų turtų, kad mažas valstybės lopinėlis tapo it akimis aprėpiamas parkas, o jame telpa visa tai, kuo patraukli Lietuva.

Oficialius parodos ADVENTUR 2016 atidarymas vyks sausio 22 d. 10 val. Tą pačią dieną 12 val. LITEXPO konferencijų salėje vyks miestų forumas „Sėkmės formulė – rinkodara?“ Jį moderuos Andrius Tapinas. Diskusijoje „Mažųjų miestų didelės svajonės: kaip į mažuosius miestus pritraukti turistus ir kodėl svarbu turėti kryptingą rinkodaros strategiją?“ dalyvaus ir Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

 


Anykščių rajono savivaldybės infor.