Naktį užsidegė A.Purėno gatvės gyventojo garažas

 

Gruodžio 2 d. apie 5 val. Kupiškio Antano Purėno gatvės trečio bloko viename iš garažų kilo gaisras. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams-gelbėtojams apie įvykį buvo pranešta bendruoju pagalbos centro telefonu 112: virš garažų kylančius dūmus pastebėjo praeivis.

Į gaisro vietą atlėkė trys ugniagesių gelbėtojų mašinos: degė A.Purėno gatvės gyventojo J.J. garažas. Stipresnis ugnies židinys buvo dešinėje garažo pusėje, todėl ugniagesiai nerizikavo ir nupjovė kaimyninio garažo spyną: čia gaisro pavojaus nebuvo.

Iš dūmuose skendinčio garažo ugniagesiai ištraukė gerokai apdegusį 2000 m. gamybos „Audi” automobilį. Jo savininkai – vyras ir žmona – priėjo prie jo, labai trumpai jį apžiūrėjo ir vėl pasitraukė į pašalį.

temainfo.lt paklausti, kas galėjo tapti jų garažo gaisro priežastimi, sakė neturį jokio supratimo. Apie gaisro priežastį kol kas nieko negalėjo pasakyti ir ugniagesiai.

Į įvykio vietą ėmė rinktis garažų savininkai.

– Ruošiausi į darbą. Per langą matau: suka į mūsų garažus viena gaisrinė, kita… – pasakojo A.Purėno 6-ojo namo, esančio priešais garažus, gyventoja.

Žmonės klausinėjo, gal kas žino A.K. telefono numerį: juk negali likti atlapos nupjauta spyna durys.

– Jis prieš porą savaičių nusipirko mašiną. Jei dūmai būtų pastebėti dar po pusvalandžio, čia galėjo kilti didžiulis gaisras… – kalbėjo įvykiu susirūpinę žmonės.

Netrukus pasirodė ir J.J. garažo kaimynas.

Apie 7 val. budėti liko vienas ugniagesių automobilis. Iš garažo vis dar smilko dūmai.

 

Adelija Varnaitė

Autorės nuotraukos