Moksleiviai kviečiami priimti viešojo kalbėjimo iššūkį

Šiandien, sausio 5 d., prasideda didžiausio Lietuvoje mokinių debatų konkurso „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ dalyvių registracija.

Planuojama, kad Jaunimo Europos komandos (JEK) narių vykdomas projektas pritrauks apie 150 dalyvių. Vasario 15–19 dienomis 9-12 klasių moksleiviai rungsis net 21 šalies mieste ir miestelyje, o kovo pradžioje geriausi oratoriai susitiks finale Vilniuje. Konkurso dalyviai varžysis ne tik savo gebėjimais viešai kalbėti, bet ir idėjomis apie Europos Sąjungos migracijos politikos iššūkius bei skaitmeninės rinkos galimybių įgyvendinimą savo mieste.

Dalyvauti projekte jaunuolius kviečia ir „Humoro klubas“. Jo atstovas Pauliaus Ambrazevičiaus su kolegomis parengė specialiai konkurso dalyviams skirtą vaizdo įrašą, kviečiantį priimti viešojo kalbėjimo iššūkį ir dalyvauti „Eurodebatuose“.

 [youtube video=”qtXZpxbJCAA”] [/youtube]

Miestų renginių nugalėtojai prieš finalą Vilniuje bus pakviesti dalyvauti viešojo kalbėjimo mokymuose. Finalo nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį. Geriausias jaunasis oratorius pasisakys „TEDxVilnius” renginyje.

Dalyvių registracija vyks iki sausio 15 d. Informacija apie konkursą nuolatos atnaujinama www.pazinkeuropa.lt.

Daugiau informacijos gali suteikti Roberta Burinskaitė.