Migracijos padalinyje – vaikų kampelis

Vasara migracijos padalinio specialistėms – darbymetis: pagausėja lankytojų, ne vienas asmens dokumento pageidauja skubos tvarka. Dauguma besikreipiančiųjų – jauni žmonės, norintys susitvarkyti savo ar atžalų dokumentus. Mažieji, atėję su tėvais, pavargsta laukti, ima verkšlenti. Tai matydamos Panevėžio apskrities VPK Migracijos skyriaus Rokiškio grupės darbuotojos ir bendruomenės pareigūnė sugalvojo įrengti žaislų kampelį. Naujoji erdvė nuolat papildoma žaislais, knygutėmis.

Moterų idėja pasiteisino – mažieji lankytojai leidžia laiką žaisdami. Pasitaiko atvejų, kad mamoms tenka traukte traukti mažylius iš šio žaislų kampelio. Viena mama, atitraukusi savo ašarotą atžalą nuo spalvotos knygutės, teiravosi, kur galima tokią informatyvią ir žaismingą knygelę įsigyti.

Migracijos darbuotojos patenkintos ramesne darbo aplinka, o ir lankytojai, neišvarginti nenuoramų vaikų, greičiau susitvarko reikalus.

Migracijos skyriaus Rokiškio grupės darbuotojos šių metų pirmą pusmetį Lietuvos Respublikos piliečiams išdavė 2 585 asmens dokumentus.

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė