Mergaičių krepšinio turnyras Kupiškyje

 

Pirmą kartą Kupiškyje buvo suorganizuotas mergaičių (gim. 2005 m. ir jaunesnių) krepšinio turnyras Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto (KKSC) prizams laimėti. Jame dalyvavo Anykščių, Panevėžio ir Kupiškio jaunosios krepšininkės. Turnyro tikslas – populiarinti mergaičių krepšinį.

Pirmosios į aikštelę išbėgo šeimininkės, Kupiškio rajono KKSC, ir Panevėžio KKSC krepšininkės. Panevėžietės aikštelės šeimininkes nugalėjo rezultatu 40:12. Kupiškio komandoje rezultatyviai rungtyniavo Gabija Strolytė (8 tšk.) ir Darija Skačelytė (4 tšk.). Varžybos buvo pilnos emocijų ir mergaitiškų ašarų. Daug gražių akimirkų teko išgyventi tėveliams, stebėjusiems varžybas.

Antrose rungtynėse su kaimynėmis iš Anykščių rajono KKSC Kupiškio krepšininkės degė noru laimėti ir iškovoti pergalę rezultatu 24:19. Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė G.Strolytė (17 tšk.) ir D.Skačelytė (6 tšk.).

Turnyro nugalėtojomis tapo Panevėžio KKSC jaunosios krepšininkės, nugalėjusios Anykščių KKSC krepšininkes 43:16.

Anykščių KKSC mergaičių trenerė Rūta Meliūnienė džiaugėsi, kad pagaliau Anykščiuose vėl suburta mergaičių krepšinio komanda. Taškus komandai pelnė Goda Bekintytė, Rusnė Žarskutė, Ugnė Milaknytė, Samanta Eismantaitė.

Pasak Kupiškio rajono KKSC krepšinio mokytojo Alvydo Puzelio, tai buvo pirmos varžybos, kuriose mūsų jaunosios krepšininkės susitiko su kito rajono krepšininkėmis. Tai vertinga ir naudinga patirtis, savo gebėjimų įvertinimas ruošiantis kitoms varžyboms. Kupiškyje planuojama surengti dar ne vienas tokias krepšinio varžybas.

Varžybų komanda nugalėtoja buvo apdovanota medaliais. Geriausios žaidėjos – asmeniniais prizais.

 

Sonata Balienė

Kupiškio rajono KKSC direktorės pavaduotoja ugdymui