Meras Dainius Bardauskas vėl skelbė konkursą

 

Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas socialinio tinklo „Facebook“ savo paskyroje vėl skelbė konkursą: reikėjo atspėti, su kokiomis 80-ojo dešimtmečio grupėmis ir atlikėja jis nusifotografavo šįkart. Greičiausiai atspėjusiajam buvo žadamas vertingas prizas.

Pirmoji teisingai atsakė kupiškietė Inga Šimkienė. „Tai Lian Ross, Bad Boys, Joy, – rašo ji. Ir dar pridūria: – Greičiausiai dalyvavote „Golden disco 2″ koncerte?”

Pripažinęs laimėtoją, meras ją pataisė: pilnas grupės pavadinimas „Bad Boys Blue”. „Tame koncerte dalyvavo ir Patty Rayn, tačiau nusifotografuoti šį kartą nepavyko”, – rašo meras D.Bardauskas, mėgstantis ir muziką, ir apie ją kalbėti.

Manoma, kad visų šių muzikos herojų kūriniai lapkričio 12 d. skambės diskotekoje „Merkurijus” Kupiškio kultūros centro Vitražų salėje. Pačią diskoteką – kaip jau ne kartą yra buvę – ves Aizekas fon Liugė. Renginio pradžia 20 val.

Liepos mėnesį meras D.Bardauskas socialinio tinklo „Facebook“ savo paskyroje buvo įkėlęs tris nuotraukas ir pirmąkart paskelbęs tokį konkursą. Tuokart Milda Kučinskė pirma atspėjo, kad tai – grupės „Secret Service“, „Smokie“ ir atlikėjas F. R. Davidas. Meras, kaip ir buvo žadėjęs, laimėtoją pakvietė pietų.

Apie tai, ką laimėjo I.Šimkienė, neskelbiama.

 

Adelija Varnaitė

D.Bardausko socialinio tinklo „Facebook“ nuotraukos