Medžiotojų labdara vaikams ir seneliams

Pavasariškas džiugesys nepasibaigė sulaukus Velykų – daugeliui kupiškėnų gerą nuotaiką padovanojo medžiotojai.

–  Įprasta, kad medžiotojai kas kelerius metus rengia smagias šventes visuomenei, demonstruoja medžioklės trofėjus, o šįkart pagalvojom, kad galime pasidalinti savo laimikiais su žmonėmis, stokojančiais artimųjų rūpesčio ir meilės. Kalbu apie labdarą senelių ir vaikų, socialinės globos namų gyventojams, – sakė Medžiotojų ir žvejų draugijos Kupiškio skyriaus valdybos pirmininkas Bronislovas Domža.

Tokį sprendimą neseniai priėmusi draugijos skyriaus valdyba apie savo labdaros akciją užsiminė Panevėžio bendrovei „Alksnio dūmas“, gaminančiai žvėrienos konservus, Biržų bendrovei „Buginių gausa“, į rinką tiekiančiai šaldytus maisto produktus. Medžiotojai produktų gamintojams nuvežė savo sumedžiotos žvėrienos, iš jų buvo pagaminti šernienos, elnienos konservai, šaldyti žemaičių blynai ir koldūnai su žvėrienos įdarais. Sužinoję apie medžiotojų sumanytą paramos akciją, gamintojai užsakovams padarė nemenkų nuolaidų… Taip geras darbas tapo dar geresnis ir didesnis.

Ketvirtadienį draugijos valdybos nariai su gardžiu kroviniu apsilankė buvusiame Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos bendrabutyje, kur dabar laikinai įsikūrę Paketurių Šv. Kazimiero vaikų globos namai, dar žadėjo aplankyti Socialinių paslaugų centro globojamus senelius, kitądien – Socialinės globos namų gyventojus Šnipeliškio kaime. Medžiotojai išvežiojo nelengvą krovinį – apie 100 kg šaldytų produktų, per 700 žvėrienos konservų dėžučių. Pasak medžiotojų vadovo B.Domžos, tokia labdaros akcija nebus vienkartinė, ateityje ketinama nudžiuginti nepasiturinčias seniūnijų šeimas, užmegzti ryšius su kaimų bendruomenėmis. Motyvas paprastas – gamta negaili žmogui dovanų, taigi jomis reikia pasidalinti su kitais.

 

Matas Žebrokas

Autoriaus  nuotraukos