Medžiotojas medžiotojui grasino užtaisytu šautuvu?

Kaip teigiama Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus pranešime, lapkričio 10 d. vyras (gim. 1965 m.), gyvenantis Rokiškio rajone, policijai pranešė, kad kovo 22 d. 20.00 val. medžioklėje to paties medžiotojų būrelio medžiotojas (gim. 1971 m.) jam grasino užtaisytu medžiokliniu šautuvu.

Dėl įvykio Rokiškio rajono Vižūnų medžiotojų būrelyje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kodėl į policiją kreiptasi tik po aštuonių mėnesių, temainfo.lt teiravosi Panevėžio apskrities VPK

Rokiškio rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininko Rimvydo Narkevičiaus.

– Šiame būrelyje konfliktai – dažnas dalykas. Vienam tai atsibodo, jis kreipėsi į policiją, – sakė pareigūnas.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Rokiškio skyriaus medžioklės žinovas Gytis Andriuškevičius sakė negirdėjęs rajone atvejo, kad medžiotojas užtaisytu šautuvu grasintų kolegai.

Su Vižūnų būrelio vadovu Mantu Sesicku susisiekti nepavyko.

To paties būrelio medžiotojas Bronislovas Mikšys temainfo.lt sakė, jog tarp medžiotojų kartais pasitaiko konfliktinių situacijų: nepasidalinama pozicijomis medžioklėje su varovais, susipykstama dėl bokštelio, pasibarama dėl žvėrių šėrimo grafikų ar pašarų kiekių, bet nė karto neteko girdėti, kad vienas kitam grasintų šautuvu.

– Medžioju jau  nuo 1965 metų. Priklausiau vienam Panevėžio rajono būreliui, dabar – Rokiškio. Tačiau toks atvejis – negirdėtas dalykas, – sakė B. Mikšys, jau keleri metai dalyvaujantis tik palaukimo medžioklėse.

 

Rita Briedienė

Autorės asociatyvi nuotr.